wtorek, 29 sierpnia 2023 11:57

Naklejki na samochód jako skuteczna forma reklamy

Autor Artykuł sponsorowany
Naklejki na samochód jako skuteczna forma reklamy

Skuteczna reklama to podstawa do przyciągnięcia większej liczby klientów i wzmocnienia pozycji na rynku. Celem reklamy jest wyróżnienie i przedstawienie oferowanego produktu lub usługi, w sposób jak najbardziej widoczny i zapadający w pamięć odbiorców. Bardzo dobrym nośnikiem do rozpowszechnienia  reklamy jest samochód, który dzięki pokonywanym kilometrom i naklejonym na nim naklejkom zwraca na siebie uwagę i dociera do dużego grona odbiorców, czyli przyszłych klientów!

naklejki na samochód

1. Naklejki na samochód - gadżety motoryzacyjne wyróżniające Twój samochód!

Naklejki na samochód są doskonałą formą przekazu, którą można wyrazić zarówno za pomocą słów, jak również obrazu lub obu tych form jednocześnie.Wszystko to sprawia, że coraz więcej kierowców decyduje się na zareklamowanie firmy i oferowanych przez nią usług właśnie w taki sposób. Odjazdowe naklejki przyklejone na nasz samochód to również doskonały sposób na wyrażenie siebie - swojego hobby i zainteresowań. Naklejka to także świetny produkt gwarantujący odświeżenie wyglądu swojego pojazdu w szybki i łatwy sposób! Fajne naklejki na samochód wyróżnią dosłownie każde auto: samochód osobowy i służbowy, kampera i ciężarówkę!

2. Jak poprawnie przeprowadzić proces przyklejenia i usuwania naklejki?

Odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, zanieczyszczenia i środki chemiczne zapewnia długą trwałość produktu. Aby ją jednak zachować bardzo ważne jest poprawne przyklejenie naklejki. Małe, średnie i duże naklejki na samochód aplikuje się z zachowaniem tych samych zasad, a dokładnie:

1. W pierwszej kolejności umyj dokładnie auto, by uniknąć wszelkich deformacji naklejki przez zanieczyszczenia znajdujące się na karoserii i elementach auta.
2. Wybierz miejsce samochodu, w którym zostanie przyklejona naklejka lub zestaw naklejek.
3. Na czystej, odtłuszczonej i osuszonej powierzchni delikatnie zdejmij papier zabezpieczający klej i przyklej wybrany element.
4. Na koniec przyklejoną naklejkę dociśnij czystą szmatką.
   Projekt jest gotowy do użycia.

5. W celu usunięcia naklejki wystarczy ją po prostu odkleić. Gdyby okazało się, że pozostałości starego kleju zostały na powierzchni, konieczne jest użycie ciepła (np. opalarki lub suszarki do włosów). Można również spróbować usunąć pozostałości kleju zwilżoną szmatką z mikrofibry.
W celu ponownego przyklejenia naklejki należy powtórzyć czynności, zaczynając od punktu numer  1.
Na koniec ciekawostka: naklejki zdecydowanie łatwiej jest odklejać w ciepłe dni.

3. Czego unikać i gdzie naklejać i nie naklejać naklejek samochodowych?

Przyklejając naklejki trzeba unikać miejsc, w których znajdują się zadrapania, rysy i rdza. Omijaj również przyklejania naklejek na plastikowych elementach pojazdu. Samochodów nie można charakteryzować w taki sposób, by przypominały pojazdy uprzywilejowane. Nie wolno również stosować naklejek z wulgarnym językiem oraz takich, których symbole i język mogą promować mowę nienawiści (za taką naklejkę grozi mandat, a nawet postępowanie sądowe).

Doskonałym miejscem na przyklejenie naklejki jest za to powierzchnia gładka, przed zaaplikowaniem nalepki dokładnie umyta, odtłuszczona i osuszona, dlatego najczęściej wybieranymi miejscami na ich umieszczenie są drzwi, maska i tylna szyba samochodu oraz lusterka i zderzak. Naklejki można przyklejać nie tylko na zewnątrz samochodu, ale również od jego wnętrza, czyli do szyby samochodu od  wewnętrznej strony szkła. Naklejki umieszczane na przednich szybach nie mogą ograniczać pola widzenia kierowcy.

4. Wyraź siebie - zaprojektuj wysokiej jakości naklejki na zamówienie

Dostępny na rynku asortyment sprawia, że wybór wzorów jest ogromny. Wybierz wzór idealny dla siebie! Mogą to być naklejki z samym napisem (logo firmy, dane adresowe, numer telefonu), ale również dostępne w sklepie grafiki przedstawiające ludzi, zwierzęta, przyrodę, miejsca, hobby oraz symbole narodowe.

Chcesz się wyróżnić lub nie znalazłeś wzoru, którego szukasz? Nie musisz się martwić! Śmiało możesz zaprojektować własną, niepowtarzalną naklejkę lub cały zestaw naklejek na zamówienie. Stwórz własny projekt, określ miejsce umieszczenia wzoru na samochodzie i po prostu go prześlij. Od Ciebie również zależy rozmiar wykonanego projektu i zastosowane kolory.

5. Naklejki na samochód – czy warto się na nie zdecydować?

Jak łatwo można się przekonać, również z własnego doświadczenia, wielu kierowców decyduje się na dekorowanie swoich samochodów naklejkami. Oprócz funkcji dekoracyjnej, pełnią one również funkcję zareklamowania firmy i oferowanych przez nią usług. Naklejki podkreślają również potrzebę zachowania zasad bezpieczeństwa ze względu na przewożone w pojeździe dzieci i zwierzęta. Mogą pełnić także rolę ukrycia drobnych niedoskonałości samochodu (np. wgnieceń) w celu ich zamaskowania lub ochrony karoserii. Produkty dostępne na rynku są bezpieczne i odporne na promienie słoneczne.

6. Wyróżnij swoje auto!

Naklejka samochodowa to nie tylko fajny gadżet, ale również świetna reklama. Ponadto spersonalizowanie naklejki na samochód jest doskonałą formą wyrażenia siebie. Trwałe naklejki, wykonane z wysokiej jakości folii samoprzylepnej, są bezpieczne dla lakieru i pojazdu. Wyróżnij swoje auto na tle innych!Ofertę i produkty znajdziesz w sklepie. Serdecznie zapraszamy!

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka