środa, 5 lutego 2020 15:33

Niepołomice. Czy poseł Sowa ograniczył wolność osobistą prezesa Bębna? Jest oświadczenie!

Autor Marzena Gitler
Niepołomice. Czy poseł Sowa ograniczył wolność osobistą prezesa Bębna? Jest oświadczenie!

Na stronie Wodociągów Niepołomice ukazało się dziś oświadczenie Zarządu spółki. Prezes Przemysław Bęben odnosi się w nim do kontroli poselskiej i zachowania posła Marka Sowy.

Do kontroli miało dojść 3 stycznia. Miało, ale nie doszło, bo poseł nie uzyskał żadnych dokumentów. Sytuację skomentował w filmie na swojej stronie na Facebooku.

Dziś ukazało się oświadczenie, w którym prezes Bęben zachowanie posła uznał za organiczenie jego wolności osobistej, a rozpowszechniane przez niego informacje za nieprawdziwe i krzywdzące. "(...) uniemożliwiajac mi wyjazd z siedzimy Spółki próbował zmusić mnie do postępowania niezgodnego z prawem." - czytamy w zamieszczonym na stronie Wodociągów Niepołomice dokumencie.

zobacz też:

Poseł PO do prezesa: Ucieka pan jak szczur
Ucieka pan jak szczur - takie słowa usłyszał dziś od posła Marka Sowy nowy prezes Wodociagów Niepołomice, Przemysław Bęben. O co chodzi? Dziś zgodnie z obietnicą posłowie Koalicji Obywatelskiej Marek Sowa i Aleksander Miszalski przeprowadzili poselską kontrolę w Urzędzie Miasta Niepołomice. Sprawa …

Wieliczka - najnowsze informacje