poniedziałek, 25 listopada 2019 10:21

Nowy Paczkomat w Szycach

Autor Głos 24
Nowy Paczkomat w Szycach

Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z usług Paczkomatów oraz poznaj lokalizację nowego Paczkomatu w Szycach.

Paczkomaty InPost to usługa, która błyskawicznie się rozwija. Nowe Paczkomaty ciągle pojawiają się w kolejnych miejscach, a cena, błyskawiczna wysyłka, dbałość o ekologię, jak i wygoda sprawiają, że coraz więcej osób chętniej decyduje się na korzystanie z nich.

Nowy Paczkomat w Szycach

Nowy Paczkomat o numerze SCE01M pojawił się na ulicy Krakowskiej 2 w Szycach. Znajdziesz go na parkingu przy właśnie powstającym obiekcie handlowym. Z uwagi na to, że sieć Paczkomatów ciągle się rozwija, warto sprawdzać najnowsze informacje na stronie InPostu.

Dlaczego warto wybrać Paczkomaty?

Dostępność 24/h

Ogromną zaletą Paczkomatów jest to, że swoją przesyłkę można odebrać, jak i nadać 24 godziny na dobę. Tym samym nie trzeba ograniczać się do standardowego czasu otwarcia placówek pocztowych, czy harmonogramu pracy kuriera. Udajesz się do Paczkomatu wtedy, kiedy akurat masz czas. Niezależnie od tego, czy to połowa nocy, poranek, czy wieczór w niedzielę. To naprawdę wygodne!

Maszyny w całej Polsce

Do tego sieć Paczkomatów rozwija się tak szybko, że aktualnie jest już ponad 5000 maszyn. To oznacza, że z pewnością w swojej okolicy znajdziesz Paczkomat i szybko odbierzesz, jak i nadasz swoją Paczkę.

Błyskawiczna przesyłka

W większości przypadków paczka dochodzi już na następny dzień. Tym samym, jeśli zależy Ci na naprawdę szybkiej przesyłce, to warto skorzystać z oferty Paczkomatów.

Ekologiczne rozwiązanie

Paczkomaty to także ekologiczne rozwiązanie. Kurier jednorazowo zawozi wszystkie paczki do określonego Paczkomatu, nie produkując kolejnych zanieczyszczeń, w przypadku, gdyby rozwoził te paczki po kolei, dla każdego adresata. Co więcej, aktualnie maszyn jest ponad 5000, dzięki czemu klient także znajdzie taką blisko siebie i bez problemu pieszo odbierze nadaną przesyłkę.

Odbieranie paczki

Zamówiłeś dostawę do Paczkomatu. To świetnie! Odebranie paczki jest naprawdę łatwe. Wraz z zamówieniem otrzymujesz link do śledzenia swojej przesyłki. Możesz na bieżąco monitorować, gdzie ona się znajduje. Gdy już dotrze do punktu docelowego, dostaniesz wiadomość e-mail, jak i SMS-a z kodem odbioru. Od teraz masz 48 godzin, by wyjąć paczkę.

Jak to zrobić? Wystarczy, że udasz się do Paczkomatu i na ekranie wprowadzisz swój numer telefonu oraz kod. Po wpisaniu otworzy Ci się skrytka, w której została umieszczona Twoja paczka. Gotowe!

Nadawanie paczek

Nadanie paczki też nie należy do najtrudniejszych. Jak to zrobić? Możesz nadać paczkę na dwa sposoby. Pierwszy z nich to skorzystanie ze strony WWW i przejście do Managera paczek. Tam wybierzesz odpowiednie gabaryty paczki, opłacisz jej przesyłkę, jak i wydrukujesz etykietę, którą należy nakleić na pudełku.

Drugi sposób to nadanie bezpośrednio w Paczkomacie. Jest to możliwe tylko przy płaceniu elektronicznie, dlatego warto to wziąć pod uwagę. Taką paczkę nadaje się w Paczkomacie, wpisując najważniejsze dane i opłacając wysyłkę.

Wygodne aplikacje

Zamawiając z InPostu, możesz skorzystać także z aplikacji, które jeszcze bardziej ułatwią Ci odbieranie, jak i nadawanie paczek. W aplikacji InPost Mobile sprawdzisz wszystkie swoje paczki, prześledzisz, gdzie aktualnie się znajdują, dostaniesz powiadomienie o odbiorze, jednak to nie wszystko! Możesz ustawić także przypomnienie o odbiorze paczki, gdy będziesz znajdować się blisko Paczkomatu, a także zdalnie otworzyć skrytkę, by nie tracić czasu na wpisywanie danych.

Paczkomaty to wygodne rozwiązanie, w sam raz dla tych, którzy lubią żyć po swojemu. Z InPostem szybko nadasz i odbierzesz przesyłkę - 24/7, w ponad 5000 Paczkomatach w całej Polsce!

Powiat krakowski - najnowsze informacje