piątek, 29 września 2023 09:55

Office 2021

Autor Artykuł sponsorowany
Office 2021

Sprawna i efektywna praca systemu operacyjnego to podstawa pracy biurowej. Firma Microsoft oferuje programy, które mają za zadanie ułatwiać i usprawniać wykonywanie zadań zawodowych zarówno podczas pracy stacjonarnej, jak i zdalnej bądź hybrydowej.

Office 2021

Pakiet Microsoft Office 2021 powstał z myślą o pracownikach biurowych lub osobach, które na co dzień korzystają z programów oraz narzędzi do pracy biurowej. Pakiet ten dostępny jest w trzech wersjach: Home/Student, Home/Business oraz Professional. Home/Student jest wariantem podstawowym dedykowanym użytkownikom domowym, uczniom i studentom. Zapewnia on dożywotni i nieograniczony dostęp do programów Word, Excel i PowerPoint w wersjach z 2021 roku. Pakiet Home/Business jest przeznaczony zarówno dla użytkowników domowych, jak i biznesowych. Obejmuje aplikacje Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Pakiet Professional oferuje dostęp do programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook, ale też Publisher i Access.

Office 2021 dostępny jest dla:

  • osób korzystających z systemów operacyjnych Windows,
  • posiadaczy komputerów Apple,
  • pracujących na komputerach z systemem Windows 10 i nowszych,
  • pracujących na systemach macOS Catalina i nowszych.

Office 2021 - dla kogo?

Najnowsza wersja Office 2021 jest przeznaczona dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wprowadza nowe funkcjonalności, m.in.:

  • zwiększenie zabezpieczeń za sprawą opcji Windows Hello w systemie Windows 10,
  • możliwość współpracy w czasie rzeczywistym w programach Word, PowerPoint, Excel i OneNote,
  • pełne dopasowanie do aktualnych systemów operacyjnych użytkownika.

Klucze Microsoft Office 2021 mogą być używane zarówno w przestrzeni domowej, jak i biurowej lub w placówkach oświatowych. Licencja na pakiet Office 2021 jest dożywotnia.

Sklep Teamnet-Software oferuje zarówno oprogramowanie Office 2021, jak i systemy Windows Server, do których dostęp również jest dożywotni. Umożliwiają one działanie w środowisku lokalnym oraz w chmurze, a także zwiększają bezpieczeństwo danych firmowych. Są dostępne w różnych wersjach i edycjach, a to, którą z wersji wybierzemy do danej firmy, zależy od wielkości przedsiębiorstwa oraz jego potrzeb i oczekiwań.

Technologia - najnowsze informacje

Rozrywka