środa, 23 sierpnia 2023 11:14

Ogromne emocje podczas gali KSW. Sądeczanin gwiazdą wieczoru [FOTO]

Autor Patryk Trzaska
Ogromne emocje podczas gali KSW. Sądeczanin gwiazdą wieczoru [FOTO]

Co to były za emocje! KSW po raz pierwszy zawitało do Nowego Sącza. Zgromadzeni w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego mieli okazję zobaczyć dziewięć pasjonujących walk, a ozdobą wieczoru było starcie Roberta Ruchały z Salahdine’a Parnasse’a.

KSW od lat przyciąga miłośników sportów walki. Nigdy jednak wcześniej nie zdarzyło się aby gala została zorganizowana w Nowym Sączu. Mówi się, że wyczekane smakuje najlepiej i nie inaczej było w tym przypadku.

19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbyła się  gala XTB KSW 85. Zgromadzeni byli świadkami dziewięciu pasjonujących pojedynków, których ozdobą było starcie Roberta Ruchały z Salahdine’a Parnasse’a.

Tymczasowy czempion kategorii piórkowej, stanął przed własną publicznością do walki o pełnoprawny tytuł. Niestety po pełnym emocji pojedynku musiał on jednak uznać wyższość Francuza, który znokautował Polaka w czwartej rundzie.

Na uwagę i odnotowanie zasługuje niesamowity doping i wspaniała atmosfera jaką stworzyli widzowie podczas 52 gali KSW w Nowym Sączu. Było głośno, były też wielkie emocje, bo chyba wszyscy w amfiteatrze Parku Strzeleckiego liczyli na wygraną Roberta Ruchały w swoim rodzinnym mieście.

Gala spełniła oczekiwania również prezydenta Nowego Sącza, Ludomira Handzla, który już po wydarzeniu Martinem Lewandowskim, promotorem sztuk walki i współwłaścicielem organizacji KSW o następnej gali w Nowym Sączu. "Ja chcę, a Wy?" – zapytał na Facebooku włodarz miasta.

🤝Razem z Martinem Lewandowskim promotorem sztuk walki i współwłaścicielem organizacji KSW rozmawialiśmy o następnej gali w Nowym Sączu. ✅Ja chcę, a Wy❓ #czasnanowysacz

Opublikowany przez Prezydent Ludomir Handzel Poniedziałek, 21 sierpnia 2023

fot. Dariusz Bielec

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka