niedziela, 25 kwietnia 2021 07:21

One walczą o sławę i koronę miss! Oto półfinalistki Miss Małopolski 2021

Autor Aleksandra Tokarz
One walczą o sławę i koronę miss!  Oto półfinalistki Miss Małopolski 2021

113 pań oraz 46 nastolatek walczy o udział w finale konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski 2021. W finałowej rywalizacji udział weźmie 30 najpiękniejszych dorosłych i maksymalnie 20 nastolatek. Zdecydowaną większość wybierze jury konkursu, jednak kilka dziewcząt może się dostać do finału dzięki głosowaniu internautów!

Poznaliśmy tegoroczne uczestniczki konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski odbywającego się w ramach ogólnopolskiego narodowego konkursu piękności Miss Polski. O tytuł w półfinale konkursu ubiega się 113 kandydatek z roczników 1994-2003 oraz 46 kandydatek z roczników 2003-2007. Do finału, który planowany  jest na czerwiec, awansuje łącznie maksymalnie 50 kandydatek.

W kategorii Miss Małopolski 26 wybranych zostanie przez jury konkursu - 3 z nich awans uzyskają dzięki głosowaniu internautów. W kategorii Miss Nastolatek Małopolski 11-15 zostanie wybrane przez jury konkursu (liczba ostateczna nie jest znana), a 3 awans uzyskają dzięki głosowaniu internautów

Ostatnie miejsca w obu finałach są już ... zajęte. Otrzymały je Monika Wsolak z Raby Niżnej oraz Klaudia Pyrz z Kasinki Małej, które otrzymały "złote bilet".

Za kandydatkami jest już pierwsze spotkanie z jury, które odbyło się podczas sesji zdjęciowej w studio Station, zlokalizowanym w dawnym budynku Dworca Głównego w Krakowie.

- Tegoroczna rywalizacja stoi na wysokim poziomie. Kandydatki na półfinałową sesję zdjęciową przyszły bardzo dobrze przygotowane. Oceniany był nie tylko ich wygląd i uroda ale również zachowanie i prezencja - relacjonuje Miss Małopolski 2020 Justyna Haberka, która w tym roku zasiadła w jury konkursu. Jednocześnie aktualnie panująca miss opowiedziała, co czeka kandydatki. - Konkurs jest przede wszystkim znakomitą przygodą oraz zabawą, dzięki konkursowi poznać można wiele znakomitych osób. Angażując się i dając z siebie 100 procent można się znakomicie rozwinąć oraz zajść daleko. Po konkursie jest się bardziej pewnym siebie, rośnie też poczucie własnej wartości - dodaje.

GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW

Na tegoroczne kandydatki może głosować każdy, na kilka sposobów:

  • polubienie zdjęcia kandydatki na koncie Miss Małopolski na portalu facebook oraz instagram
  • wysłanie SMS-a
  • zakup wirtualnego biletu, który jest możliwością głosowania nań wybraną kandydatkę

A oto kandydatki na MISS Małopolski 2021!

Miss Polski jest wydarzeniem, które z powodzeniem odbywa się już od przeszło 30 lat. Małopolanki od lat osiągają sukcesy w tym konkursie. W 2020 roku Alicja Kucia została IV Wicemiss Polski Nastolatek, Barbara Rząsa reprezentująca nasz region awansowała do TOP10 finału nastolatek oraz zdobyła tytuł Najsympatyczniejszej Miss Nastolatek.

Sukces osiągnęły też reprezentantki w drodze po tytuł Miss Polski, mianowicie Sandra Naum zdobyła tytuł IV Wicemiss Polski, a Żaneta Kotarba została Miss Foto. Wcześniej w 2018 roku Kinga Wawrzyniak została III Wicemiss Polski. Największy dętej pory sukces osiągnęła Kryniczanka Katarzyna Krzeszowska, która najpierw została Miss Małopolski 2012 i w tym samym roku zdobyła tytuł najpiękniejszej Polski zdobywając tytuł Miss Polski.

Małopolska - najnowsze informacje