wtorek, 22 sierpnia 2023 14:46

"Potwór w ludzkiej skórze". Przywiązał do drzewa psa i porzucił [FOTO]

Autor Patryk Trzaska
"Potwór w ludzkiej skórze". Przywiązał do drzewa psa i porzucił [FOTO]

"Niestety w naszej okolicy doszło do bestialskiego zachowania i procederu znęcania się nad czworonożnym przyjacielem". W Kamionce Wielkiej w powiecie nowosądeckim strażacy zaleźli przywiązanego do drzewa psa. Łańcuch wrastał zwierzęciu w skórę, powodując ogromny ból.

"Dziś piszemy w troszkę smutniejszej sprawie. Niestety w naszej okolicy doszło do bestialskiego zachowania i procederu znęcania się nad czworonożnym przyjacielem. W okolicy "Czarnej Kępicy" w Kamionce Wielkiej w lesie znaleziono psiaka przywiązanego do drzewa. Łańcuch którym piesek był przywiązany od dawna był wrośnięty w ciało zwierzaka. Piesek natychmiast trafił pod fachową opiekę weterynaryjną. Sprawa została zgłoszona na Policję. Posterunek Policji w Nawojowej prowadzi tę sprawę i prosi o pomoc. Jeśli ktoś rozpoznaje to biedne stworzenie niech skontaktuje się z Naszymi Policjantami z Nawojowej." – napisali w mediach społecznościowych strażacy z OSP Królowa Górna.

Sprawa zbulwersowała mieszkańców, którzy zaczęli udostępniać post na Facebooku, chcąc dotrzeć do właściciela psa, który w tak bestialski sposób potraktował swojego czworonoga. "Potwór w ludzkiej skórze. Oby nikt go tak nie potraktował nigdy" – napisała jedna z internautek.

Jeśli ktoś rozpoznaje psa ze zdjęcia proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami.

  • Telefon 47 833 56 00
  • E-mail: sekretariat.nawojowa@nowy-sacz.policja.gov.pl
  • Oficer Dyżurny: 47 833 46 30 (czynny całą dobę)

inf./fot. OSP Królowa Górna

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka