piątek, 11 grudnia 2020 07:42

Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta szansą na wyjście z długów

Autor Artykuł sponsorowany
Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta szansą na wyjście z długów

Jeśli wskutek pandemii koronawirusa lub innych zawirowań popadłeś w kłopoty finansowe i spłacanie bieżących zobowiązań staje się kłopotliwe, być może warto pomyśleć o pożyczce, dzięki której uda się uregulować najważniejsze, najpilniejsze zaległości. Zazwyczaj oferowana jest pożyczka dla zadłużonych z gwarantem, jednak na rynku dostępna jest też usługa w postaci pożyczki dla zadłużonych bez gwaranta. Jak to możliwe? Już wyjaśniamy!

  1. Kto udzieli pożyczki osobie bez gwaranta?
  2. Pożyczka dla zadłużonych - co musisz przedstawić?
  3. Plusy i minusy pożyczki dla zadłużonych bez gwaranta

Wpisując w wyszukiwarkę hasło pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta, znajdziesz strony podobne do tej: https://eurocent.pl/pozyczka-dla-zadluzonych-bez-gwaranta Musisz wiedzieć, że jest to całkowita prawda. Rzeczywiście istnieją firmy, które udzielają pożyczek dla osób, które nie mają gwaranta. Już tłumaczymy o co chodzi.

Kto udzieli pożyczki osobie bez gwaranta?

Jeśli zadłużenie nie jest pokaźnych rozmiarów, to część firm pożyczkowych może udzielić pożyczkę osobie, która nie posiada gwaranta. Jest to praktycznie niemożliwe w żadnym banku, jednak w przypadku prywatnych firm pożyczkowych, jak najbardziej da się to bezpiecznie zrealizować. Na rynku pozabankowym figuruje kilkanaście sprawdzonych, bezpiecznych firm pożyczkowych, które podejmą decyzję nawet w 15 minut po przesłaniu wniosku online.

Pożyczka dla zadłużonych - co musisz przedstawić?

Firmy pożyczkowe udzielające pożyczek dla zadłużonych bez gwaranta życzą sobie innej formy zabezpieczenia, skoro niemożliwe jest uzyskanie poręczenia. Może być to np. zabezpieczenie hipoteką. Aby uzyskać pożyczkę bez poręczenia trzeba jednak znajdować się w odpowiednim przedziale wiekowym, posiadać ważny dowód osobisty, mieć konto osobiste, którym można zweryfikować tożsamość oraz na które wpłyną pożyczone w ten sposób środki oraz posiadać zdolność do czynności prawnych. Nie trzeba mieć na ogół nawet zaświadczenia o dochodach, gdyż wystarczy wpisać swój dochód jako oświadczenie i wykonać przelew weryfikacyjny. W przypadku pożyczki dla osoby zadłużonej bez gwaranta, która będzie zabezpieczana hipoteką, potrzebne będą dodatkowe dokumenty.

Plusy i minusy pożyczki dla zadłużonych bez gwaranta

Do plusów na pewno należy zaliczyć łatwą dostępność online, niewielki stopień formalności oraz niskie wymagania co do sytuacji finansowej osoby ubiegającej się o pożyczkę bez gwaranta. Minusy takich pożyczek to krótki czas na spłatę zobowiązania, dostępność stosunkowo niewielkich kwot oraz wyższe koszty pożyczki, tak aby firma pożyczkowa mogła zrekompensować sobie ponoszone ryzyko.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje