czwartek, 11 lipca 2019 13:08

Rabka-Zdrój. Rabkoland świętował 30 urodziny

Autor Mirosław Haładyj
Rabka-Zdrój. Rabkoland świętował 30 urodziny

6 i 7 lipca Rabkoland pękał w szwach. Trzydzieste urodziny rabczańskiego parku rozrywki były wyjątkowym jubileuszem, który stanowił okazję do dwóch dni fantastycznej zabawy. Oprócz wspaniałej, nie limitowanej rozrywki na kilkudziesięciu parkowych atrakcjach i przedstawień wystawianych przez słynnych rabkolandowych artystów, których goście parku mogą oglądać także na co dzień, nie zabrakło dodatkowych niespodzianek.

Na terenie parku wystąpił Teatr Magii i Iluzji Łukasza Podymskiego i Teatr Bajdurka z tegoroczną premierą „Kwiatki Ciotki Maryni”. Obie grupy, swoim programem, jak zawsze, zachwyciły pokazując najwyższy artystyczny poziom. Był to idealny wstęp do przygotowanych atrakcji urodzinowej imprezy.

Najlepsza impreza urodzinowa 2019

Jak przystało na prawdziwą zabawę, nie zabrakło tańców i muzyki. Zespół Regionalny Majeranki dał popis góralskich tańców, śpiewów i fantastycznej, skocznej muzyki. Z Majerankami tańczył cały Rabkoland, a zbójnickie tańce porwały gości przybyłych nawet z najdalszych części kraju. Miłośnicy muzyki dziecięcej śpiewali hity dla najmłodszych razem z zespołem Beti & Bobass Dla Dzieci – oficjalnymi wysłannikami Majki Jeżowskiej. Z kolei Bajkowa Baletnica uczyła za to wszystkie chętne maluchy… podstaw tańca klasycznego.

Zabawa i nauka

Nie zabrakło również ciekawych przeżyć dla tych, którzy zamiast tańców i śpiewów woleli uczyć się czegoś ciekawego i poszerzyć horyzonty. Warsztatowa przygoda „Podróż Wikinga” porwała dzieciaki w świat skandynawskich wojów, a warsztaty „Odkryj Skałuchy”, osadzone w Góralskiej Dżungli, pozwoliły poznać najmłodszym ciekawy świat Skałuchów, najmniejszych mieszkańców Rabkolandu.

Konkursy z nagrodami

W konkursach, przez dwa dni na szczęśliwców czekały do wygrania fantastyczne fanty – ogromne pluszowe misie, zestawy rabkolandowych zabawek, vouchery do Centrum Stomatologicznego Dominik, a nawet rowery. Radość zwycięzców była ogromna, a zadania konkursowe przyniosły mnóstwo radości nie tylko wygranym.

Dodatkowymi atrakcjami przygotowanymi z myślą o najmłodszych było malowanie buziek wata cukrowa, popcorn i lody, a także zadziwiający wzrostem Wysoki Szczudlarz, puszczane ogromne bańki mydlane, tańce i hulańce, a przede wszystkim – parkowe karuzele i coastery bez limitu.  Wszystko to sprawiło, że urodziny Rabkolandu nie mogły się nie udać!

Jakie imprezy następne?

Urodziny to tylko jedna z wielu imprez planowanych w tym sezonie przez Rodzinny Park Rozrywki RABKOLAND. Kolejne niespotykane wydarzenia czekają na gości przez całe wakacje:

  • 20 lipca - Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy
  • 3-4 sierpnia - Dolina Trzmiela Tańczy!
  • 17 sierpnia - Mistrzostwa Polski W Dmuchaniu Balona Z Gumy Do Żucia
  • 29 sierpnia - Dzień Słowaka

Wstęp na każdą imprezę wliczony jest w koszt zwykłego biletu do Rabkolandu (maksymalnie 39 zł od osoby za cały dzień zabawy bez żadnych limitów).

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy.

Fot. i inf.: Rabkoland

Podhale

Podhale - najnowsze informacje