poniedziałek, 24 czerwca 2024 11:28

Rodzinny Piknik w KartonCity – impreza jakiej jeszcze w naszym regionie nie było!

Autor Artykuł partnera
Rodzinny Piknik w KartonCity – impreza jakiej jeszcze w naszym regionie nie było!

Werner Kenkel to rodzinna firma, z niezwykłą historią – od rozpoczęcia działalności w garażu do obecnej pozycji polskiego lidera w produkcji opakowań z tektury falistej. Świętuje właśnie swoje 45-lecie. Bocheńska fabryka Werner Kenkel wystartowała z pierwszą produkcją 10 lat temu i przez cały ten czas z sukcesami rozwija się.
Z tej okazji zorganizowano niezapomnianą imprezę urodzinową dla pracowników i ich najbliższych, która odbyła się na terenie Kuter Portu w Nieznanowicach. W nawiązaniu do firmowych wartości było rodzinnie, nowocześnie, ale też odpowiedzialnie!

Werner Kenkel Bochnia świętuje jubileusz


KartonCity – Miasto z tektury

Zamiast tradycyjnego pikniku, zbudowano „miasto” – KartonCity. Było to starannie zaplanowane miasteczko, z mnóstwem tekturowych elementów takich jak ławki, latarnie, bramy, które zostały zaprojektowane i wykonane przez zespół konkstruktorów. KartonCity składało się z rynku, amfiteatru, Domu Kultury oraz ulic, na których rozstawiono drzewka. Miasto podzielono na dzielnice o różnym charakterze, każda wypełniona atrakcjami dostosowanymi do różnych grup wiekowych, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Ekologiczne Wartości

Jedną z głównych wartości Werner Kenkel jest odpowiedzialność. Organizatorzy pikniku zwracali szczególną uwagę na kwestie środowiskowe, ograniczając zużycie plastiku i stawiając na materiały przyjazne naturze. W KartonCity obowiązywała segregacja śmieci, a wszystkie odpady po evencie będą podlegać recyklingowi. Elementy „scenograficzne” wyprodukowane z tektury wrócą do zakładów firmy, gdzie zostaną przetworzone na makulaturę do ponownego wykorzystania.

Żywe drzewa użyte do upiększenia ulic po zakończeniu imprezy zostaną zasadzone na terenie naszej gminy, tworząc piękną aleję dla mieszkańców. Organizatorzy podkreślają, że poprzez realizację wizji KartonCity firma Werner Kenkel potwierdza swoje przywiązanie do ekologii i nowoczesnego podejścia do prowadzenia biznesu.

Atrakcje dla Całych Rodzin

Impreza była prowadzona przez znanych prezenterów, Krzysztofa Ibisza i Paulinę Sykut-Jeżynę, którzy zadbali o wspaniałą atmosferę przez cały dzień. Atrakcje przygotowane dla uczestników obejmowały zabawy dla dzieci, konkursy, występy artystyczne, a także wesołe miasteczko. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku.

KartonCity w Liczbach

  • Powierzchnia: 15 750 m²
  • Liczba mieszkańców: 750
  • Najdłuższa ulica: 100 m
  • Największa dzielnica: 3600 m²
  • Czas budowy: 5 dni
  • Liczba ławek: 98
  • Liczba latarni: 50
  • Liczba drzew: 80

Wspólne wyjście „na miasto” w KartonCity potwierdziło, że można bawić się radośnie, a jednocześnie z poszanowaniem środowiska i otoczenia. Jubileuszowy piknik Werner Kenkel był nie tylko świętem firmowym, ale także manifestacją wartości, które firma wyznaje od lat: Nowoczesności, Odpowiedzialności, Partnerstwa, Przejrzystości i Rodzinności.
Więcej o firmie Werner Kenkel dowiesz się ze strony www.wwernerkenkel.com.pl
Zaobserwuj Werner Kenkel na Facebooku i Instagramie

Galeria Zdjęć

Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego niezapomnianego dnia.
Zapraszamy do obejrzenia i wspólnego przeżycia tych wspaniałych chwil!

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje

Rozrywka