poniedziałek, 31 sierpnia 2020 12:33

Rozglądasz się za domem na sprzedaż? Rozważ domy w okolicach Wrocławia.

Autor Głos 24
Rozglądasz się za domem na sprzedaż? Rozważ domy w okolicach Wrocławia.

Domy w okolicach Wrocławia z roku na rok zyskują na wartości. To stwierdzenie byłoby całkiem banalne, gdyby nie to, że ich wartość rośnie szybciej, niż domów w innych częściach Polski. Jest to spowodowane atrakcyjnością samego miasta, które jest uważane za jedną z najbardziej europejskich stolic wojewódzkich w naszym kraju. Mnogość wydarzeń kulturalnych, bogata oferta dla miłośników sportu i studentów oraz coraz to nowe firmy powstające na terenie Wrocławia sprawiają, że wiele osób chce związać z tym miejscem swoją przyszłość.

Nawet tak zielone miasto, jak Wrocław, nie jest jednak pozbawione wad. Smogu nie da się tutaj uniknąć. Mieszkanie w centrum wiąże się też ze zwiększoną ekspozycją na hałas. Dlatego z biegiem czasu w ludziach pojawia się naturalna potrzeba, by znaleźć własne miejsce na Ziemi gdzie indziej. Niechęć do opuszczania Wrocławia na zawsze sprawia jednak, że stają oni wtedy przed ogromnym dylematem.

Czego można oczekiwać od domów na sprzedaż pod Wrocławiem?

Jak wygląda Twój wymarzony dom? Jak pachnie? W jakiej jest okolicy? Niezależnie od tego, jaka wizja pojawiła się w Twojej głowie, z pewnością wiąże się ona ze spokojem i ciszą. Nic w tym dziwnego. Gatunek ludzki nie został stworzony do życia w hałasie. Choć postęp technologiczny często oddala nas od natury, prędzej czy później chcemy do niej wrócić.

Wyprowadzka na całkowite odludzie niekoniecznie jest jednak dobrym pomysłem. Miasto daje możliwości, z których chce się korzystać. Niewielkie miejscowości nie dają z kolei schronienia przed turystami. Jeśli jakaś lokalizacja jest dla Ciebie atrakcyjna, z dużym prawdopodobieństwem okaże się także ciekawa dla innych. Chcesz wypocząć? Marzysz o tym, by czuć się przez cały rok jak na wakacjach? Musisz poszukać innych rozwiązań. Najlepiej takich, które zostały stworzone jakby specjalnie z myślą o Tobie.

Świetnym przykładem jest Przystań pod Lasem. To utrzymane w skandynawskiej stylistyce osiedle domów jednorodzinnych powstaje w niewielkiej odległości od miejscowości Chrząstawa Wielka. Jednak położenie tuż przy obszarach Natura 2000 zapewnia mu prywatność, jakiej poszukujesz. Z dwóch stron inwestycja odgrodzona jest od świata przecudnej urody lasem mieszanym. Okoliczne tereny to prawdziwy raj dla miłośników sportów rowerowych i spacerowiczów. Atrakcyjność tutejszych nieruchomości potęguje jednak to, co znajduje się za trzecią ścianą osiedla. Właśnie to sprawia też, że nazwę inwestycji można uznać za w pełni uprawnioną.

Domy w okolicach Wrocławia tuż nad brzegiem jeziora.

Przystań pod Lasem znajduje się nad brzegiem pięknego zalewu. Deweloper perfekcyjnie wykorzystał walory otoczenia, organizując na brzegu plażę dostępną wyłącznie dla mieszkańców inwestycji. Właśnie dzięki temu osoby, które nabędą tu nieruchomość, będą mogły cieszyć się atmosferą urlopu przez okrągły rok. Choć lokalizacja należy do wymarzonych, nie jest jedyną zaletą osiedla. Argumentów, by tu zamieszkać, jest znacznie więcej i należą one do bardzo przekonujących.

Domy w okolicach Wrocławia na terenie Przystani pod Lasem będą ogrzewane za pomocą systemu rekuperacji z pompą ciepła. W połączeniu z ogrzewaniem podłogowym stanowi on wydajny i oszczędny układ grzewczy, który dodatkowo filtruje powietrze w każdym pomieszczeniu. System instalacji wodnych jest bezzłączowy, co daje niemal stuprocentową bezawaryjność. Projektanci zadbali także o obecność systemu odzyskiwania deszczówki.

Jeśli szukasz domu rodem z najśmielszych marzeń, właśnie teraz jest na to najlepszy czas. Taka okazja może nie powtórzyć się w najbliższych latach. Choćby dlatego warto umówić się na spotkanie i poczuć na własnej skórze, że pod Wrocławiem można mieszkać wygodnie, nie rezygnując z zalet wielkiego miasta.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje