czwartek, 18 listopada 2021 16:59

Powstanie serial o Korze. To postać kultowa, kto mógłby ją zagrać?

Autor Edyta Sowa
Powstanie serial o Korze. To postać kultowa, kto mógłby ją zagrać?

Zapanowała moda na seriale o słynnych ludziach, szczególnie o paniach, które wpisały się w historię naszej kultury. W zeszłym roku na małym ekranie mogliśmy oglądać 13 - odcinkowy serial o wszechstronnie utalentowanej autorce Agnieszce Osieckiej. Aktualnie wchodzi właśnie do kin " Bo we mnie jest seks" film będący tylko fragmentem biografii obdarzonej wdziękiem i charakterystycznym głosem Kaliny Jędrusik.

X muza lubi opowieści tkliwe, skłaniające do wzruszeń, a kiedy powstanie obrazu filmowego budzi kontrowersje, to tylko z korzyścią dla filmu. Takim pomysłem jest niewątpliwe serial o Korze. Jak podało Antyradio za produkcją ma stanąć jedna za stacji telewizyjnych.

Wokalistka Mannamu i jej życie zarówno zawodowe jak i prywatne jest idealną matrycą do stworzenia ekranowej postaci. Największym jednak wyzwaniem będzie obsadzenie głównej roli. Mąż wokalistki Kamil Sipowicz pytany kto mógłby ją zagrać i sprostać niełatwej roli, nie wie, ale uważa że powinna być to debiutantka.

Aktorka młodego pokolenia Magdalena Celmer marzy o roli Kory, czy jest podobna i podoła wyzwaniu?

Aktora jako Kora/ foto. Magdalena Celmer
Magdalena Celmer/ foto. Fb

W postać Kory, w jednym z wrześniowych odcinków Twoja Twarz Brzmi Znajomo wcieliła się też prezenterka i dziennikarka Paulina Sykut - Jeżyna.

foto. wikipedia

Kultura

Kultura - najnowsze informacje