poniedziałek, 15 lutego 2021 14:49

Ślub i wesele, jak zorganizować przewóz osób dla gości weselnych.

Autor Artykuł sponsorowany
Ślub i wesele, jak zorganizować przewóz osób dla gości weselnych.

Zostawmy na chwilę pandemię koronawirusa covid-19 i obecną sytuację którą wszyscy jesteśmy zmęczeni i prędzej czy później musi wrócić do normy. Każdy już czeka na to aż wrócimy do codziennych spraw, obowiązków, pracy oraz spotkań i imprez. W tym artykule przyjrzymy się kwestii transportu podczas organizacji wesela które miejmy nadzieję od kwietnia 2021 ruszą pełną parą.

Planując przyjęcie weselne o wszystkich detalach każda przyszła panna młoda myśli z dużym wyprzedzeniem. Salę weselną i zespół zamawiamy około 2 lata do przodu by znaleźć wolny termin u polecanych muzyków oraz bawić się na jednej z najlepszych sal w okolicy. W następnej kolejności potrzeba pomyśleć o sukni ślubnej, obrączkach, samochodzie, który zawiezie małżonków do ślubu oraz o  miejscu ceremonii. Jednak jak dotrą do celu goście weselni, którzy w połowie nie są miejscowi? Na szczęście coraz więcej par, decydujących się na organizację wesela, gdzie jedna ze stron jest z daleka, korzystają z firm oferujących transport osób. Wynajem busa na przyjęcie weselne jest nie tylko modne ale też bardzo praktyczne a także sprawia, że osoby które planujemy gościć na weselu czują się docenieni.

Pani Karolina w ubiegłym roku skorzystała z firmy oferującej wynajem busów Kraków. "W ubiegłym roku, organizowaliśmy z mężem przyjęcie weselne na 130 osób. Mój mąż pochodzi z województwa świętokrzyskiego a nasz ślub oraz przyjęcie weselne były w mojej rodzinnej miejscowości pod Krakowem. Prawie połowa z zaproszonych gości była przyjezdna. Na zaproszeniach był zapis, by potwierdzać swoją obecność na naszym weselu. Jak się okazało aż 38 osób ze strony mojego męża odmówiło nam przybycia z powodu odległości. Część zasłaniała się pretekstem, że jest to za daleko a starsi wujkowie nie wypuszczą się po nocach w trasę. Inne argumenty padały na zmęczenie oraz brak możliwości picia alkoholu. Byli też tacy, którzy stwierdzili, że kwestia dotarcia bez problemu pod wskazany adres nie znając przy tym wcześniej okolicy, będzie niemożliwa do zrealizowania. Wtedy do głowy przyszły nam aby zlecić przewóz osób firmie transportowej. Szybko zadzwoniliśmy, dokonaliśmy rezerwacji dwóch komfortowych busów wraz z kierowcami i oddzwoniliśmy do naszych niezdecydowanych gości. Zapewniliśmy im transport bez którego byli by nieobecni w tak ważnym dla nas dniu. Korzystaliśmy wtedy z Royal Bus Kraków - przewóz osób"

Równie przydatna jest często organizacja przewozu osób dla lokalnych gości. Praktycznie standardem w organizacji każdego wesela stał się wynajem transportu oferującego busy i mikrobusy a także autokary na potrzeby miejscowych gości weselnych. Taki rodzaj transportu, zabierze wszystkich w jednakowym czasie na ślub oraz przyjęcie weselne. Jeśli zaś wybierzemy opcję z dyspozycyjnym kierowcą, który w noc weselną będzie do usług gości, wówczas zażegnamy także, jakże kłopotliwą sytuację z odwiezieniem gości po weselu do swoich domów czy zarezerwowanych miejsc noclegowych.

Transport bez wątpienia przyda się także osobom, które w swoich planach mają wesele wyjazdowe, które zaplanowane jest kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od domu. Niekiedy naszymi marzeniami jest wesele zorganizowane w wymarzonym miejscu, które jest usytuowane z dala od miejsca zamieszkania.

Taką  historią podzieliła się z nami Pani Martyna z Częstochowy: W Częstochowie mieszkam od urodzenia, podobnie jak mój mąż Patryk. W naszym rodzinnym mieście spędzamy czas każdego dnia. Tutaj oboje pracujemy, do niedawna uczyliśmy się. Mamy swoje rodzinne domy a teraz także nasz wspólny, jednak mamy ogromny sentyment do Zakopanego, gdzie przed kilkoma laty poznaliśmy się z Patrykiem. Z Zakopanem mamy związanych wiele wspomnień, pozostał pewien sentyment więc oboje wiedzieliśmy, że kiedy będziemy myśleć o organizacji ślubu to właśnie w Zakopanem. Zarezerwowaliśmy salę o której marzyliśmy w totalnie góralskim klimacie a przy tym piękna, nowoczesna. Ślub tradycyjny, w kościele katolickim więc uważam, że piękniejszy nie mógł nam się trafić niż ten na Krzeptówkach. Do tego góralska muzyka, która była na wyciągnięcie ręki. Ślub marzeń. Nasze marzenia spełniły się właśnie dzięki firmie, która w swojej ofercie miała kompleksowy wynajem autokaru. Dzięki dobrej organizacji, nasze wesele było niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla nas, ale także dla wszystkich naszych gości. Firma transportowa zabrała wszystkich w góry, tam przygotowali się na uroczystość a następnie zostali odwiezieni kolejno na ślub oraz wesele. Po imprezie, kierowca odwiózł wszystkich bezpiecznie na miejsce noclegowe a cała impreza potrwała aż 3 dni. Nasze marzenia, nigdy by się nie spełniły, gdyby nie najlepiej zorganizowany transport osób ze sprawdzonej firmy.

Żeby organizacji najważniejszego dnia w życiu przebiegła sprawnie i bez zawiłości a przy tym w komfortowych warunkach oraz z doświadczonym kierowcą, należy wybierać sprawdzone, zaufane firmy, poparte referencjami swoich zadowolonych klientów.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje