poniedziałek, 18 października 2021 08:29

STS czy Fortuna - który bukmacher jest lepszy?

Autor Artykuł sponsorowany
STS czy Fortuna - który bukmacher jest lepszy?

STS oraz Fortuna to tak naprawdę obecnie najlepsi bukmacherzy w Polsce. Cały czas zastanawiasz się jednak, komu można przyznać palmę pierwszeństwa? To już takie oczywiste nie jest. Dlatego m.in. został przygotowany poniższy poradnik. Sprawdź, czym charakteryzują się te firmy bukmacherskie. Zweryfikuj, jaka jest ich oferta na start dla nowych. Zebrane informacje pozwolą Ci lepiej ocenić zarówno STS, jak i Fortunę…

STS i Fortuna to legalne firmy hazardowe

Analizujesz ten aspekt? Obecnie coraz więcej naszych rodaków interesuje się zakładami sportowymi. Najlepsi bukmacherzy są bardzo często wybierani, ponieważ można tam zarabiać pieniądze. Przede wszystkim powinno Cię jednak interesować to, czy można to robić legalnie. Na szczęście w tym przypadku nie ma przeszkód, aby tak się właśnie stało. W końcu zarówno STS, jak i Fortuna to legalne firmy bukmacherskie. Jeśli się tam zarejestrujesz, to będziesz mógł zgodnie z polskim prawem obstawiać i wygrywać pieniądze. Warto dodać, że obie te firmy hazardowe mają stosowne dokumenty uprawniające do oferowania zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Nie ma przeszkód, aby takie właśnie informacje sprawdzić. Warto zauważyć, że oferta obu tych podmiotów robi naprawdę dobre wrażenie. W końcu możesz typować nie tylko najbardziej popularne sporty. A są to piłka nożna, skoki narciarskie, czy siatkówka itd. Dodatkowo w ofercie znajdują się zakłady ze świata polityki, rozrywki (np. Taniec z Gwiazdami) itd.

Co oferuje na start STS?

Obie te firmy hazardowe oferują możliwość obstawiania nie tylko przez sieć (możesz także np. korzystać z punktów stacjonarnych). To właśnie ta opcja jest jednak coraz częściej wybierana. W końcu możesz typować szybko i wygodnie. Np. ze swojego domu. Jaka jest zaś oferta powitalna dla nowych Klientów? Wariantów nie brakuje. W końcu możesz np. przetestować tego bukmachera internetowego i skorzystać z promocji bez depozytu. Po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego zgarniesz 25 PLN. I to tak naprawdę... tylko za wykonanie rejestracji. Masz także do wyboru inną opcję. To 100% do 1200 PLN (po wykonaniu pierwszego depozytu). Ta oferta cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jeśli bowiem wpłacisz 1200 PLN, to finalnie na Twoim koncie będzie aż 2400 PLN.

Oferta powitalna dla nowych w Fortunie

Najlepsi bukmacherzy nie spoczywają na laurach. Cały czas podnoszą jakość swoich usług. Po to, by Klienci (nowi oraz z większym stażem) byli zadowoleni. Tak właśnie działa Fortuna. Oferta tego bukmachera jest naprawdę atrakcyjna. Jeśli chcesz, to możesz wybrać bonus bez depozytu. Tym sposobem masz okazję zainkasować 20 PLN. To tutaj nie wszystko. Fortuna oferuje także zakład bez ryzyka. Aż do kwoty 600 PLN. Jeśli zatem przegrasz premierowy kupon, to tak naprawdę... nic nie stracisz.

Podsumowanie

Jak widać, STS i Fortuna mają wiele punktów wspólnych. Są to doświadczone, legalne i jednocześnie lubiane firmy bukmacherskie. Jeden i drugi podmiot zapewnia szereg atrakcji w formie bonusów. Trudno zatem jednoznacznie stwierdzić, który z tych buków jest lepszy. Finalną decyzję pozostawiamy Tobie.

Sport

Sport - najnowsze informacje