sobota, 4 grudnia 2021 21:41

Szczawnica. Dramatyczna walka o małego psiaka. Zwierzak utknął w studzience [ZDJĘCIA]

Autor Marzena Gitler
Szczawnica. Dramatyczna walka o małego psiaka. Zwierzak utknął w studzience [ZDJĘCIA]

Strażacy z OSP Szczawnica uratowani małego psiaka, który wpadł do studzienki burzowej. Żeby go wydobyć, jeden musiał opuścić się w wąską rurę.

W piątek po południu ktoś zauważył uwięzione zwierzę, które wpadło do wąskiej i głębokiej studzienki kanalizacji deszczowej przy ulicy Maćka zza Ławy w Szczawnicy i wzywało pomocy. Na pomoc wezwano druhów z miejscowego OSP, którzy dużo trudu włożyli, aby wyciągnąć psiaka, co widać na opublikowanych przez nich zdjęciach.

Wyjazd nr 104. 03.12.2021 godz. 15:42 Szczawnica ul. Maćka zza ławy - MZ - Uwięziony pies w studzience - w akcji udział brał zastęp GCBAM 4,3/32+8 Mercedes

Opublikowany przez Ospa Szczawnicę Piątek, 3 grudnia 2021

Ostatecznie, aby uwolnić zwierzaka, jeden ze strażaków musiał opuścić się w wąską rurę. Czarno-brązowy piesek został uratowany, odzyskał wolność  i trafił do właściciela! Post opublikowany przez OSP Szczawnica i relacja z akcji bardzo się spodobała. Wszyscy gratulowali pięknej akcji: "Jesteście kochani", "brawo, super akcja!", "dobrze, że jesteście" - napisali mieszkańcy Szczawnicy.

fot. OSP Szczawnica

Podhale

Podhale - najnowsze informacje