środa, 31 stycznia 2024 08:30

Szpital im. Stefana Żeromskiego wysoko w rankingach i... właśnie pobił rekord!

Autor Katarzyna Domagała
Szpital im. Stefana Żeromskiego wysoko w rankingach i... właśnie pobił rekord!

Pracownicy Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, a konkretnie Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, mają się czym chwalić. 4,6 tys. pacjentek odwiedziło w ubiegłym roku zarówno oddział, jak i Poradnię Ginekologiczno-Położniczą. Poza tym, szpital utrzymuje się wysoko w rankingu prowadzonym przez fundację "Rodzić po ludzku".

Rekord! W 2023 roku na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym i w Poradni Ginekologiczno - Położniczej badaliśmy, leczyliśmy, konsultowaliśmy 4,6 tys. pacjentek. Gratulacje dla całego Zespołu Lekarzy, Położnych, Pielęgniarek - czytamy w poście na Facebooku Szpitala.

Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala im. Stefana Żeromskiego działa wyjątkowo prężnie. Niedawno znalazł się w trójce najlepszych oddziałów położniczych na południu kraju według fundacji "Rodzić po ludzku". W rankingu brały udział cztery województwa: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie i opolskie.

Ranking obejmuje wszystkie szpitale i oddziały położnicze w Polsce. Powstał na podstawie ankiet, które kobiety wypełniają po porodzie.

Jedna z sal Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Szpitalu im. Stefana Żeromskiego w Krakowie / Fot. : Szpital im. Stefana Żeromskiego w Krakowie
Szpital Żeromskiego w Krakowie z nowoczesnym sprzętem dla wcześniaków
Szpital Żeromskiego w Krakowie wzbogacił się o specjalistyczny sprzęt dla wcześniaków

Fot.: Szpital im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka