sobota, 15 lipca 2023 07:00

Nie żyje syn uczestniczki ,,Królowych Życia” i trzech dwudziestolatków. Tragiczny wypadek w Krakowie [Foto]

Autor Mirosław Haładyj
Nie żyje syn uczestniczki ,,Królowych Życia” i trzech dwudziestolatków. Tragiczny wypadek w Krakowie [Foto]

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc (15 lipca) w Krakowie. Jak informuje nas czytelnik, w wyniku wypadku śmierć poniosły cztery osoby.

O 3:00 nad ranem samochód osobowy renault megane z nieznanych przyczyn zjechał na nadbrzeże z mostu Dębnickiego, uszkadzając infrastrukturę. Jak poinformował nas czytelnik, śmierć poniosło czterech młodych mężczyzn w wieku od 20 do 24 lat (24, 24, 23 i 20 lat). Zdarzenie potwierdziła straż pożarna.

– Po godzinie 3 nad ranem otrzymaliśmy zgłoszenie, że samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na nadbrzeże z mostu Dębnickiego i nikt z samochodu nie wychodzi

– przekazał nam rzecznik prasowy małopolskiej straży pożarnej, mł. kpt. Hubert Ciepły.

Po dojeździe na miejsce strażacy rozpoczęli wydobywanie mężczyzn z wraku za pomocą narzędzi hydraulicznych i zaczęli reanimację. Ta okazała się nieskuteczna. Ratownicy medyczni mogli już tylko potwierdzić zgon czterech mężczyzn.

– Renault z nieznanych na razie przyczyn zjechał z drogi, uderzył w słup sygnalizacji, dachował po schodach przy Mocie Dębnickim i na dole uderzył w murek na Bulwarze Czerwieńskim. Nie uderzył wcześniej w mur Mostu Dębnickiego, jak można przeczytać w mediach. Na miejscu zginął 24-letni kierowca i trzej pasażerowie w wieku od 20 do 24 lat. Nie wiemy czy kierowca był trzeźwy, ma jeszcze wyników badania krwi. Policja zabezpiecza taśmy monitoringu. Jest świadek zdarzenia. Na miejscu cały czas pracują służby

– przekazał nam rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie mł. insp. Sebastian Gleń.

W nocnej akcji brali udział: 20 strażaków (6 zastępów PSP), oficer operacyjny KW, ZRM, policjanci oraz prokurator.

Wciąż trwają działania służb. Utrudnienia na Moście Dębnickim występowały do godzin porannych.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci i prokurator.

Tragiczny wypadek przy moście Dębnickim w Krakowie

Tragiczny wypadek przy moście Dębnickim w Krakowie. W nocy kierowca przy dużej prędkości stracił panowanie nad samochodem (być może hamował, ponieważ zauważył pieszego wchodzącego na jezdnię w niedozwolonym miejscu), uderzył bokiem w mur i dachował na schodach prowadzących nad Wisłę. W wypadku zginęło 4 młodych mężczyzn. Dochodzenie prowadzi policja i prokuratura. Dla przestrogi i z prośbą o zachowanie bezpieczeństwa na drogach publikujemy film z monitoringu.

Opublikowany przez Kraków PL Sobota, 15 lipca 2023

Syn celebrytki

Wg informacji przesłanych nam przez czytelnika, jedną z ofiar jest syn znanej celebrytki. Jak podaje portal malopolska112, kobieta była uczestniczką programu "Królowe życia".

Inf.: PSP, policja

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka