środa, 12 czerwca 2024 08:00

Uwielbiasz oglądać filmy i seriale? Wielka zmiana na polskim rynku

Autor Norbert Kwiatkowski
Uwielbiasz oglądać filmy i seriale? Wielka zmiana na polskim rynku

We wtorek serwis streamingowy HBO Max zakończył swój internetowy żywot. W jego miejsce na rynku pojawia się nowy gigant o nazwie Max, którego oferta będzie obejmować m.in. HBO, TVN i Discovery.

Co najważniejsze, Max dostępny jest u operatora w ofertach z usługami telewizji oraz internetu. Dodatkowo, wykupując pakiet Max w Vectrze, klient otrzyma dostęp do programów telewizyjnych HBO, HBO2, HBO3, które można oglądać na dekoderze oraz w aplikacji mobilnej TV Smart GO.

Klienci decydujący się na zakup usługi Max w Vectrze mają do wyboru: Plan Max Podstawowy za 19,99 zł miesięcznie, Plan Max Standardowy za 29,99 zł miesięcznie lub Plan Max Premium za 49,99 zł miesięcznie.

Dla porównania, dotychczas obowiązywał jeden pakiet HBO Max, którego standardowa cena wynosiła 29,99 zł miesięcznie lub 19,99 zł dla osób, które wykupiły subskrypcję do końca marca 2022 roku i jej nie przerwały.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o "crem de la crem" u Polaków, czyli super promocji. Przyszli abonenci, którzy zdecydują się na zawarcie umowy z Vectrą na usługi internetowe lub telewizyjne z okresem zobowiązania na 24 miesiące, będą mogli skorzystać z aktualnej promocji i otrzymać dostęp do Max nawet na pół roku za 0 zł.

Foto: Unsplash/zdjęcie poglądowe

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka