piątek, 3 listopada 2023 10:29

W sklepie zauważył podejrzanego mężczyznę. Przeczucie go nie myliło

Autor Patryk Trzaska
W sklepie zauważył podejrzanego mężczyznę. Przeczucie go nie myliło

Policjant z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej w czasie wolnym od służby, zauważył stojącego w kolejce do kasy sklepowej poszukiwanego 40-latka. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej. 40-latek został zatrzymany i najpierw trafił do policyjnych pomieszczeń dla zatrzymanych.

W dzień Wszystkich Świętych (1 listopada), w godzinach popołudniowych, suski kryminalny robiąc zakupy w jednym ze sklepów, zauważył stojącego w kolejce do kasy mężczyznę, którego twarz była policjantowi znajoma. Po chwili policjant był pewien że ma do czynienia z osoba poszukiwaną. Poczekał więc, aż kupujący  wyjdzie ze sklepu i dokonał jego zatrzymania.  

Był to 40-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który przebywał na terenie innego województwa. W związku z poszukiwaniami przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej w celu odbycia kary pozbawienia wolności mężczyzna najpierw trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych, a dzień później został przewieziony do Zakładu Karnego w Wadowicach, gdzie spędzi 5 miesięcy za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

inf. Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje

Rozrywka