sobota, 4 marca 2023 15:01

[Wideo] "Serce pęka". Bliscy pożegnali jedno z pięcioraczków. Do sieci trafił przejmujący film

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
[Wideo] "Serce pęka". Bliscy pożegnali jedno z pięcioraczków. Do sieci trafił przejmujący film

Rodzice i rodzeństwo pięcioraczków pożegnali małego Henry'ego Jamesa. Do sieci trafiło wzruszające nagranie.

Vincent i Dominika Clarke (rodzice pięcioraczków, które przyszły na świat w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim) podzielili się w mediach społecznościowych wzruszającym nagraniem. Na filmie zarejestrowano moment pożegnania przez rodzinę Henry'ego Jamesa.

– Nasze dzieci żegnają się ze swym młodszym bratem Henrym Jamesem

– napisano pod wideo.

@clarke_dozen Our children say goodbye to their baby brother Henry James ❤️#grief #infantloss #infantlossawareness #griefjourney #griefsupport #griefawarness #berevedmother #berevedparent #lifeafterloss #stratadziecka #zaloba #zyciepostracie #pozegnanie #aniolek ♬ I Will Always Love You (Acoustic) - My Music 87

Przypomnijmy

12 lutego w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim przyszły na świat pięcioraczki. Niestety, jedno z nich - Henry James - zmarło po trzech dniach. Rodzice zamieścili w sieci przejmujące wideo. Film został opublikowany na profilu Pięcioraczki z Horyńca.

-To nagranie łamie serce. Wyrazy współczucia

-napisała jedna z internautek.

Rodzice w przekazanym za pośrednictwem szpitala oświadczeniu napisali:

"Oto my. Wciąż tu jesteśmy. Jesteśmy zdruzgotani śmiercią naszego najmłodszego syna. Henry James, mający trzy dni, zmarł 15 lutego. Stało się to nagłe i było to zbyt wiele, by mały Henry sobie poradził.

Żadne nasze poglądy się nie zmieniły. Po czasie smutku, pozostaniemy pozytywni. Wciąż będziemy wspierać naszych 11 dzieci i pomożemy im w zrozumieniu wiadomości o ich bracie Henrym Jamesie. Zapamiętamy małego Henry'ego w naszych sercach, szanując to, że pojawił się w naszym Świecie i dostał imię w świetle lamp. W zaledwie dwa dni stał się gwiazdą na tym Świecie.

Dziękujemy szpitalowi za wszystko, co zrobił do tej pory i za ciągłą opiekę nad pozostałą czwórką naszych dzieci. Nasza wiara i zaufanie do całego Zespołu Medycznego pozostają niezachwiane.

Bycie wybranym na rodziców małego Henry'ego było dla nas prawdziwym zaszczytem. Cieszyliśmy się każdą sekundą, którą mogliśmy z nim spędzić.

Proszę, uszanujcie nasze prawo do opłakiwania go w ciszy, z szacunkiem. Szczegóły jego pogrzebu nie został jeszcze ustalone. Prosimy jedynie o wasze modlitwy.

Mamy 11 wspaniałych dzieci i jednego wspaniałego anioła.

Spoczywaj w pokoju Henry Jamesie".

Czytaj również:

[Wideo] “To nagranie łamie serce”. Rodzice Henry’ego Jamesa zamieścili w sieci przejmujący film
12 lutego w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim przyszły na świat pięcioraczki. Niestety, jedno z nich zmarło. Rodzice pięcioraczków zamieścili w sieci przejmujący film. Zmarł Henry James Clarke. Chłopiec był jednym z pięcioraczków, które przyszły na świat 12 lutego w krakowskim Szpitalu Uniwersytec…
Kraków

Kraków - najnowsze informacje