środa, 25 marca 2020 12:09

Wiosenny stand-up - jakie opcje mamy do wyboru?

Autor Artykuł sponsorowany
Wiosenny stand-up - jakie opcje mamy do wyboru?

Każdy z nas potrzebuje oderwać się od codzienności, a najlepszym sposobem na to jest, śmiech oraz świetna zabawa w gronie najbliższych Ci osób. Tym razem proponujemy wiosenny stand-up, na którym zawsze dobrze się bawimy, jakie opcje mamy do wyboru? Za chwilę się przekonasz!

Bilguun, czyli to będzie naprawdę dobry stand-up

Jeszcze kilka lat temu ten młody mężczyzna rozbawiał miliony widzów przed telewizorami, a publiczność go kochała. Jego największa kariera rozpoczęła się w programie Szymona Majewskiego, w którym podszywał się pod reportera telewizji U1Bator i w prześmieszny sposób zaskakiwał gwiazdy swoimi pytaniami, niejednokrotnie wprawiając ich w osłupienie. Brał udział także w programie „Hdw3D”, w „Puk Puk To My”, a także „Spanie z gwiazdami”. Swój niebywały talent Bilguun ujawnił w programie „Taniec z gwiazdami”, dla wielu osób było to wielkie zaskoczenie, gdy mężczyzna świetnie dawał sobie radę również na parkiecie, ciężka praca oraz upór, zaowocowały i pomogły w zdobyciu drugiego miejsca na podium. Szukasz innych propozycji: stand up (bilety na biletomat.pl)

Jak widać muzyka zawsze towarzyszy Bilguunowi, ponieważ kolejne programy, w których brał udział również były z nią powiązane: „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Jaka to melodia” także zapraszały artystę do wzięcia w nich udziału. Nie każdy wie, że wraz z Mateuszem Banasiukiem stworzyli wspólnie zespół rockowy Lavina.

Wiadomo również, że Bilguun świetnie radzi sobie na deskach Och Teatru, gdzie występuje już od trzech lat. Aktorski talent, możemy ujrzeć w produkcji Bollywood, Bangistan, gdzie mężczyzna wciela się w rolę, jako Wonga. Bilguun to zatem prawdziwy człowiek orkiestra, który zaskakuje na każdym kroku, milion obliczy, talentów niezliczona ilość, odnajduje się w każdej sytuacji, człowiek który nigdy się nie poddaje, a oprócz tego idzie przez życie z uśmiechniętą twarzą i zaraża innych pozytywną energią. Przyjechał do Europy, został w Polsce i na to wygląda, że jest mu z nami dobrze, plany o byciu lekarzem niestety nie powiodły się, za to w roli aktora, komika, muzyka oraz wielu innych spełnia się idealnie. Już niebawem, bo dokładnie 11 maja w Warszawie, w MULTIPUP Pod Grubą Kaśką, będzie można na żywo zobaczyć Bilguuna podczas stand-upu. Doskonała zabawa oraz ubaw po pachy gwarantowane. Przyjdź i przekonaj się osobiście!

100 komików w Łodzi!

Klub Scenografia, 7 czerwca w Łodzi, będzie miał zaszczyt gościć na swojej scenie aż 100 komików z 10 różnych miast w Polsce. Nagrodą główną w tym konkursie będzie 30 tys. złotych. Każdy z komików będzie musiał przedstawić swój 7 minutowy występ. Prowadzącymi całe to zamieszanie będą dwaj przesympatyczni panowie Bilguun Ariunbaatar, oraz Arkadiusz Pan Pawłowski. Czy jesteś gotowy na to niesamowite show?

Tomek Kołecki „KOŁODZIEJ SIMPSON”

Pomimo młodego wieku, komik ma już wielu swoich wiernych fanów, w 2013 stawiał swoje pierwsze kroki na scenie stand-upu, i tak do dziś. Zjechał już wiele miast polskich, a także europejskich. Wiele osób kojarzy go przede wszystkim z programów telewizyjnych takich, jak „Tylko dla dorosłych”, „Kuba Wojewódzki” oraz „Comedy Club”. Teraz skupił się nad swoim autorskim pomysłem Please stand-up. Spójrz w swój kalendarz, jeżeli na 30 maja wciąż nie masz żadnych planów to będzie świetna okazja, by przyjechać do Tarnowa, Plac Kazimierza Wielkiego 2, Tomek Kołecki zaprasza.

Wiosna oferuje wiele ciekawych imprez stand-upowych, skorzystaj z nich i Ty, dobry humor i pozytywna energia, po występach pozostaną jeszcze na wiele dni.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje