niedziela, 24 października 2021 20:08

Wójt obiecał i słowa dotrzymał! Nagroda już trafiła do Orkiestry Baczków

Autor Mirosław Haładyj
Wójt obiecał i słowa dotrzymał! Nagroda już trafiła do Orkiestry Baczków

Orkiestra z Baczkowa nie dość, że w telewizyjnym programie "Mam talent" otrzymała 3 głosy na tak, to jeszcze została wyróżniona złotym przyciskiem. Wójt Gminy Bochnia obiecał muzykom za ich rewelacyjny występ nagrodę. Słowa oczywiście dotrzymał.

Jeszcze przed emisją programu z udziałem Orkiestry Baczków, na facebookowym profilu wójta Marka Bzdeka pojawił się film, w którym słychać, jak obiecuje:

– Jak ładnie wystąpicie w programie "Mam Talent", jak sobie wymarzycie jakąś fajną nagrodę, to postaram się dla was to spełnić.

Muzycy nie tylko ładnie wystąpili, ale rewelacyjny pokaz ich umiejętności został nagrodzony przez jury programu "Mam talent" złotym przyciskiem. Oznacza to, że po jednym występie Orkiestra Baczków trafiła prosto do półfinału!

Po emisji programu fani muzyków dopytywali o to, jaką nagrodę przewidział dla nich wójt. W sobotę (23 października) Marek Bzdek poinformował, że w ramach nagrody wybrał się z muzykami do McDonaldsa.

– Wielu z Was dopytywało, jaką nagrodę otrzymała Orkiestra Baczków za przejście do kolejnego etapu w Mam Talent TVN 😀

– rozpoczyna wpis wójt Bzdek i dodaje:

– Dziś mogę zdradzić, że członkowie Orkiestry zgodnie ustalili, że w ramach prezentu, chcieliby wybrać się wspólnie do McDonalds i tak też się stało😀 Dziękuję za miło spędzony czas i trzymam kciuki za dalsze sukcesy Orkiestry - nie tylko w tym programie 😀❤️

Czytaj również:

[Video] Orkiestra Baczków oczarowała jurorów i od razu trafiła do półfinału! Zobacz występ muzyków
Wiadomości Bochnia: Orkiestra z Baczkowa nie dość, że otrzymała 3 głosy na tak, to jeszcze została wyróżniona złotym przyciskiem. Rewelacyjny występ zapewnił muzykom miejsce w półfinale programu “Mam talent”.
Wójt ufunduje Orkiestrze z Baczkowa wymarzony prezent za występ w Mam Talent? Jest warunek
Wiadomości Bochnia: Już w najbliższą sobotę pochodząca z powiatu bocheńskiego Orkiestra Baczków wystąpi w telewizyjnym programie “Mam Talent”.

Inf. i foto: Facebook

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje