wtorek, 9 stycznia 2024 15:42

Wolontariusze ruszają na pomoc WOŚP. "Jesteście niesamowici"

Autor Katarzyna Jamróz
Wolontariusze ruszają na pomoc WOŚP. "Jesteście niesamowici"

Tegoroczny sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnowie będzie wyjątkowo liczny. Do wsparcia w zbieraniu datków dołączyło imponujące grono 901 wolontariuszy. Organizatorzy nie kryją swojego zdumienia i podziwu: – Możemy tylko powiedzieć wielkie: WOW! Jesteście niesamowici – piszą na fanpage’u na Facebooku.

Kilkaset chętnych osób dołączyło do 41 sztabów szkolnych oraz tych związanych z różnymi instytucjami i stowarzyszeniami. 32. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy prowadzi w tym roku akcję pod hasłem „Tu wszystko Gra! OK! Płuca po pandemii”, której celem jest zebranie środków na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc u pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Kilkaset chętnych osób dołączyło do 41 sztabów szkolnych oraz tych związanych z różnymi instytucjami i stowarzyszeniami. 32. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy prowadzi w tym roku akcję pod hasłem „Tu wszystko Gra! OK! Płuca po pandemii”, której celem jest zebranie środków na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc u pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Planowany finał wydarzenia przewidziano na 28 stycznia.

Planowany finał wydarzenia przewidziano na 28 stycznia.

Fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka