piątek, 6 marca 2020 09:32

Wynajem ciężkich dźwigów w Katowicach i na Śląsku - całą dobę!

Autor Artykuł sponsorowany
Wynajem ciężkich dźwigów w Katowicach i na Śląsku - całą dobę!

Lider w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce - firma SP. Z O. O. . Sołtys - zaprasza do skorzystania z oferty na usługi dźwigowe. Katowice, miasta na Górnym Śląsku i w południowej Polsce to miejsca, gdzie można zamówić wykonanie podnoszenia z wykorzystaniem naszego ciężkiego sprzętu.

Charakteryzuje nas profesjonalizm i praktyczna wiedza. Zrealizowaliśmy wiele prac w całej Polsce, chociaż na Górnym Śląsku jesteśmy najbardziej znani z usług dźwigowych (m.in. w Katowicach i innych miastach aglomeracji katowickiej).

Wśród największych atutów wymieniamy zawsze własne centrum technologiczne. Nie każda firma może się pochwalić specjalnym działem, który zajmuje się planowaniem i symulacją podnoszenia. Zadaniem techników pracujących w centrum jest przewidzenie wszystkich potencjalnych problemów i zapobieżenie im. Pracujący tu inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, dlatego efekty ich pracy są wyjątkowe. Wykonywane przez nas usługi dźwigowe są zaplanowane od A do Z i zawsze realizowane z sukcesem.

Dysponujemy własną bazą, zlokalizowaną w Tychach, niedaleko Katowic. Usługi dźwigowe świadczymy z wykorzystaniem własnych żurawi. Własne zaplecze sprzętowe zapewnia nam dostęp do różnych rodzajów maszyn i ułatwia dobranie odpowiednich parametrów do każdego zlecenia. Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton, a także mniejsze (20-130 ton). Tak szeroki wybór sprawia, że możemy zrealizować większość prac, również te w halach i pod liniami energetycznymi.

Tym, co cenią sobie nasi kontrahenci jest doskonała lokalizacja. Mamy doskonałe połączenie z wieloma miastami Polski południowej dzięki szybkiemu dostępowi do autostrady A4. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi i po 25 latach działalności na rynku możemy się pochwalić tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie zaproponować wyjątkowo krótkie terminy na usługi dźwigowe w Będzinie i pobliskich miastach.

Z O. O. . Sołtys to specjaliści od najtrudniejszych zadań. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk, demontaż infrastruktury i obiektów drogowych to dla nas codzienność. Skorzystaj z naszej oferty i zamów dźwig w Będzinie teraz! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Usługi Dźwigowe Katowice - Sołtys dane kontaktowe:


Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Strona WWW: Dźwigi Katowice

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje