czwartek, 1 lutego 2024 09:30

[AKTUALIZACJA] Zaginął 95-latek z Krakowa. Od wczoraj nie wrócił do domu

Autor Karolina Kurando
[AKTUALIZACJA] Zaginął 95-latek z Krakowa. Od wczoraj nie wrócił do domu

We wtorek, 30 stycznia, Komenda Miejska Policji w Krakowie poinformowała o zaginięciu 95-letniego [...]. Mężczyzna wczoraj, w poniedziałek 29 stycznia, wyszedł z domu i nie wrócił do dziś.

Jak podaje KMP w Krakowie, pan Wiesław wyszedł wczoraj, 29 stycznia, około godziny 17:00 z miejsca zamieszkania na jednym z krakowskich osiedli i do teraz nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Mężczyzna może mieć problemy z pamięcią. Jest szczupły, ma około 170 cm wzrostu, duży nos i siwe włosy. Na głowie, po lewej stronie, posiada ciemne znamię. Wczoraj, w dniu zaginięcia, był ubrany w jasnozieloną kurtkę sięgającą bioder, ciemnoszare spodnie garniturowe, czarne wiązane półbuty oraz granatową czapkę z daszkiem.

— Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym prosimy o kontakt z Komisariatem Policji VIII w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-910 lub pod numer alarmowy 112 – informuje Komenda Miejska Policji.

[AKTUALIZACJA]

Jak poinformował podkom. Piotr Szpiech, rzecznik prasowy KMP w Krakowie, poszukiwania 95-latka zostały zakończone. Mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy.

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka