poniedziałek, 17 czerwca 2024 10:02

27-latek z Krakowa może trafić do więzienia nawet na 10 lat. Niejedno ma na sumieniu

Autor Mirosław Haładyj
27-latek z Krakowa może trafić do więzienia nawet na 10 lat. Niejedno ma na sumieniu

Krakowscy policjanci zatrzymali 6 czerwca 27-letniego złodzieja. Mężczyzna ukradł trzy rowery, hulajnogę elektryczną, telefon komórkowy oraz... elektronarzędzia. Złodziej usłyszał już zarzuty.

Zarzut kradzieży oraz kradzieży z włamaniem usłyszał 27-letni złodziej, który w maju sprzed wejścia do jednego z centrów handlowych w Krakowie ukradł zostały trzy rowery oraz elektryczną hulajnogę. Policjanci analizowali zgromadzony materiał, dzięki czemu udało im się wytypować podejrzanego mężczyznę.

6 czerwca mundurowi udali się pod ustalony adres, gdzie wylegitymowali i zatrzymali 27-letniego złodzieja. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że pod koniec kwietnia mężczyzna włamał się na plac budowy w rejonie Płaszowa, by ukraść elektronarzędzia, a pod koniec maja ukradł telefon komórkowy należący do obywatela Azerbejdżanu.

-Łączna wartość skradzionych przez 27-latka przedmiotów wyceniona została na ponad 12 tysięcy złotych. Ponadto śledczy ustalili, że skradzione rzeczy mężczyzna sprzedawał w okolicznych lombardach

-dodają policjanci.

Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka