środa, 28 października 2020 14:56

Agencje SEO, czym się zajmują, co potrafią na przykładach 6 znanych agencji SEO

Autor Artykuł sponsorowany
Agencje SEO, czym się zajmują, co potrafią na przykładach 6 znanych agencji SEO

Specjalistami od pozycjonowania stron i budowania marki w sieci są agencje SEO, których w Polsce nie brakuje. Na rynku można znaleźć wiele naprawdę dobrych, małych i dużych, agencji oferujących profesjonalne wsparcie z zakresu marketingu internetowego. A które z nich są warte uwagi? Oto krótkie TOP 6 agencji SEO w Polsce.

1.      Bizzit S.A.

Bizzit S.A. to agencja SEO/SEM, która na rynku działa już ponad 12 lat! A czym dokładnie się zajmują? Przede wszystkim pozycjonowaniem stron internetowych, na które składa się szereg działań. Takie prace zwykle rozpoczynają od wnikliwego audytu SEO, na tym etapie ustala się, co należy poprawić na stronie klienta oraz jakie prace trzeba będzie wykonać, aby polepszyć widoczności strony w wyszukiwarce. Również optymalizacja treści pod pozycjonowanie to ważny element w pracach agencji SEO, polega ona między innymi na doborze odpowiednich fraz kluczowych.

Ponadto w ofercie Bizzitu można znaleźć marketing szeptany, tworzenie stron www, prowadzenie kampanii Google Ads czy zarządzenie reputacją i śledzenie opinii w internecie. Warto również wspomnieć, że agencja SEO Bizzit.pl to Mistrz Polski w pozycjonowaniu z nagrodami i wyróżnieniami, korzystająca z innowacyjnych rozwiązań oraz najlepszych narzędzi. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach przy ulicy Leszczynowej 20/7.

2.      Agencja Widoczni

Agencja Widoczni to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu internetowego i promocji w sieci. Jest to zdecydowanie jedna z większych firm na rynku oferująca usługi z zakresu pozycjonowania stron, audytów SEO oraz prowadzenia kampanii Google Ads. Prowadzi także szkolenia z reklamy i marketingu dla uczniów, studentów oraz partnerów biznesowych. Siedziba Widocznych znajduje się w Poznaniu przy ul. Złotowskiej 41 oraz w Warszawie na Ostrobramskiej 101.

3.      Fox Strategy

Agencja SEO Fox Strategy to firma znajdująca się we Wrocławiu na ul. Piłsudskiego 23 lok 2-4. W ofercie można znaleźć takie usługi jak pozycjonowanie stron (SEO), kampanię Ads, audyty oraz szkolenia z zakresu SEO. Skupia się na na osiągnięciu jak najwyższej pozycji, zwiększeniu sprzedaży oraz zbudowaniu relacji z klientami. Wspomagają działanie biznesów lokalnych, krajowych, jak i zagranicznych.

4.      Semtec

Agencja reklamowa Semtec to firma z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku. Zajmuje się SEO, audytami, kampaniami Ads, content marketingiem, copywritingiem oraz optymalizacją stron. Główna siedziba firmy znajduje się w Gdańsku na Wałach Piastowskich 1/715, z kolei biuro prasowe jest w Warszawie na ul Puławskiej 99A. Firma realizuje projekty zarówno dla dużych, jak i małych firm z nastawieniem na skuteczność i bezpieczeństwo.

5.      Semahead

Semahead to firma działająca na rynku marketingu sieciowego od prawie 10 lat. Wśród specjalizacji agencji można znaleźć pozycjonowanie, audyty, copywriting, Google Ads, reklama YouTube, szkolenia czy promocja w social mediach. Strategie marketingowe dopasowywane są pod konkretnego klienta i jego potrzeby, co pozwala dobrać takie metody, które pozwolą na osiągnięcie sukcesu w dziedzinie SEO. Siedziba agencji znajduje się w Krakowie na ul. Kuklińskiego 17A.

6.      Delante

Jest to firma ze stosunkowo niedużym, bo nieco ponad 4-letnim doświadczeniem na rynku. Mimo wszystko w ciągu tych kilku lat, zebrała całkiem duży zespół specjalistów. Ich usługi opierają się na pozycjonowaniu, audycie SEO, copywritingu oraz reklamie PPC (Google Ads, Facebook Ads). Firmę można znaleźć w Krakowie na ul. Emaus 5.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje