wtorek, 9 sierpnia 2022 16:44

Czołowe zderzenie osobówki z motocyklem. 81-latek z oznakami wstrząśnienia mózgu trafił do szpitala

Autor Katarzyna Jamróz
Czołowe zderzenie osobówki z motocyklem. 81-latek z oznakami wstrząśnienia mózgu trafił do szpitala

W niedzielny wieczór (7 sierpnia) policjanci tarnowskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w miejscowości Czermna (powiat tarnowski, gmina Szerzyny). Na łuku drogi K 1411 osobowe Renault, jadące w kierunku Jodłowej zderzyło się czołowo z poruszającym się z przeciwnego kierunku, w stronę centrum Czermnej motocyklem marki Yamaha.

Po zderzeniu osobówka zjechała do rowu melioracyjnego i uderzyła w betonowy przepust. Za jej kierownicą siedział 81-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który z oznakami wstrząśnienia mózgu został przewieziony do jasielskiego szpitala. Do szpitala trafili również podróżujący motocyklem 53-letni mężczyzna oraz pasażerka - 52-letnia kobieta. Jednoślad którym jechali wywrócił się, przemieszczając się w kierunku osi jezdni. Po udzieleniu doraźnej pomocy medycznej, obydwoje opuścili placówkę.

Jak wykazały badania wszyscy uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi. Obecnie w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności i przyczyn niedzielnego wypadku.

Inf./Fot. KMP Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje