niedziela, 18 grudnia 2022 10:05

Darmowe choinki w Krakowie! To jedyna taka okazja w roku

Autor Patryk Trzaska
Darmowe choinki w Krakowie! To jedyna taka okazja w roku

Dziś, (18 grudnia), do Krakowa zawita świąteczny konwój  RMF FM. Setki drzewek rozdawane będą od godz. 14.00 na placu  Szczepańskim. Nie zabraknie też gości specjalnych, takich jak Viki Gabor czy Cleo. To jedyna taka okazja w roku!

Jak co roku RMF FM wyrusza w wielką, świąteczną trasę i rozdaje w  kilkunastu miastach w całej Polsce „Choinki pod choinkę”. W trakcie  imprezy, organizowanej od 2000 roku, nie brakuje również wielu atrakcji i  konkursów. Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadają na żywo  reporterzy stacji, a ich relacji słuchać można na bieżąco na antenie  rozgłośni i śledzić w social mediach.

Wyprzedzenie konkurencji w wyścigu o wymarzone drzewko nie jest takie  proste. Uczestnicy edycji z poprzednich lat wspominają, że trzeba nie  tylko wykazać się szybkością, zdolnościami antycypacji i analizy, ale  również co chyba najtrudniejsze, prawie że anielską cierpliwością. Warto  też przyjść nieco wcześniej, ponieważ choinek może po prostu zabraknąć.

Na mieszkańców poza darmowymi drzewkami, czekać też będą pierniczki, bombki i  upominki, a chętni będą mogli wziąć udział w świątecznym karaoke.

Zarówno dla szczęśliwców, którym udało się zdobyć darmowe drzewko,  jak i dla tych którzy swoich sił z lepszą taktyką będą musieli  spróbować w przyszłym roku, RMF przygotował świetne atrakcje. Krakowianie nie tylko będą mogli posłuchać swoich ulubionych gwiazd  takich jak Cleo i Viki Gabor, ale również zrobić sobie z nimi zdjęcie.  

inf./fot. Kraków.pl

Kraków

Kraków - najnowsze informacje