czwartek, 16 września 2021 10:48

Salon Beautymed Clinic w Chrzanowie już otwarty!

Autor kal
Salon Beautymed Clinic w Chrzanowie już otwarty!

Gabinet medycyny estetycznej w Chrzanowie

Nie bez powodu istnieje stwierdzenie, że kobiety to przedstawicielki płci pięknej. Każda kobieta pragnie czuć się piękna. Jednak praca i codzienne obowiązki sprawiają, że trudno wygospodarować czas, aby prawidłowo zadbać o siebie i swój wygląd. Teraz nie musisz szukać salonów w całej Małopolsce, ponieważ w Chrzanowie otworzył się właśnie nowy oddział BeautyMed Clinic!

Tutaj zapomnisz na chwilę o codziennych obowiązkach. Odpoczniesz, zrelaksujesz się, a co ważne będziesz wyglądać jak milion dolarów. W BeautyMed Clinic skorzystasz z rad wyszkolonej i doświadczonej kadry oraz najlepszego sprzętu! Gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej BeautyMed Clinic w Chrzanowie jest pełen specjalistów, którzy wiedzą jak wydobyć kobiece piękno. Poznaj ofertę naszego salonu i umów się na wizytę - > https://www.beautymed-clinic.pl/

Salon Beautymed Clinic


BeautyMed Clinic okaże się Twoim ulubionym miejscem piękna i relaksu, jesteśmy tego pewni.
Twoje kompleksy zostaną zażegnane, dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów, którzy pracują w naszym gabinecie. Poradzimy sobie nawet z najbardziej wymagającym klientem -  zapewniamy pełen profesjonalizm i przyjemną atmosferę.
Rynek medycyny estetycznej w ostatnich latach rozwinął się diametralnie. Nowi pacjenci zazwyczaj nie kończą na jednym zabiegu, a zaczynają interesować się również innymi możliwościami, które jeszcze lepiej mogą wpłynąć na wygląd twarzy, jak i całego ciała. Wzmożone zainteresowanie zabiegami poprawiającymi wygląd sprawił, że obecnie usługi są na wysokim poziomie i mogą zdziałać cuda.

Pełen wachlarz zabiegów

Salon BeautyMed Clinic oferuje szeroki zakres zabiegów z kosmetologii i medycyny estetycznej tak, by zaspokoić potrzeby każdego pacjenta, są to: depilacja laserowa, lifting HIFU, kwas hialuronowy, powiększanie i modelowanie ust, mezoterapia igłowa twarzy, mezoterapia igłowa głowy, lipoliza iniekcyjna, PRX-T33, karboksyterapia i trychologia. Za ogromnym wyborem możliwości stoją wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta. Ważna jest rozmowa i wzajemne zaufanie.
Za każdym razem też doradzają, co uważają, że odpowiednie dla danej osoby i korzystne dla jej wyglądu.

Bezpieczna kontynuacja zabiegów, również podczas pandemii

Podczas naszej działalności zaufało nam wiele kobiet. Jesteśmy dla Ciebie i to u nas możesz mieć pewność, że oddajesz się w najlepsze ręce. BeautyMed Clinic w Chrzanowie posiada status gabinetu medycznego, więc możesz oczekiwać od nas opieki na najwyższym poziomie. Już na samym początku z każdym nowym pacjentem przeprowadzana zostaje darmowa konsultacja ze specjalistą, który wysłucha, wytłumaczy wszystkie “za i przeciw”, podpowie co będzie dla pacjenta najlepsze i co ważne - bezpieczne, a także wytłumaczy jak wygląda interesujący nas zabieg. Nasz zespół wie, jak wydobyć z Ciebie to, co najpiękniejsze.

Otrzymasz profesjonalną pomoc w poprawie swojego wyglądu. Będziesz zadowolona z rezultatów naszej pracy! Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewna, że korzystamy z najlepszych sprzętów i preparatów dostępnych na rynku. U nas możesz wyciszyć się i zrelaksować, zadbamy o Twój komfort i o to, byś poczuła się pięknie. Na to właśnie zasługujesz! Po wykonanym zabiegu jesteśmy także do dyspozycji i służymy radą oraz pomocą, gdy zajdzie taka potrzeba. Posiadamy najlepszy zespół, dla którego ta praca to pasja, a Ty wchodząc do gabinetu stajesz się inspiracją. Dołącz do naszych zadowolonych klientek!

Czekamy właśnie na Ciebie!
Nasz salon stoi otworem od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19 i w soboty od 9-13.
Możesz także skontaktować się telefonicznie, pod numerem 518 123 533.
Mailowo: info@beautymed-clinic.pl oraz przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.
Każdy z nas nosi w sobie piękno, sztuka polega na tym, aby umieć je odkryć ~ Eric Emmanuel Schmitt

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda - najnowsze informacje