wtorek, 28 lipca 2020 12:42

Domy w Siechnicach - doskonała propozycja dla mieszkańców Wrocławia.

Autor Głos 24
Domy w Siechnicach - doskonała propozycja dla mieszkańców Wrocławia.

W upalne dni mieszkańcy Wrocławia bardzo chętnie spędzają czas na łonie natury. Sąsiadujące z miastem tereny kuszą zielenią lasów i błękitem akwenów wodnych. Być może znasz z takich wypraw zalew Błękitna Laguna. Lubisz to miejsce? Jeden z wrocławskich deweloperów buduje właśnie domy w Siechnicach niemal nad samym brzegiem jeziora.

Dlaczego domy w Siechnicach to dobra okazja inwestycyjna?

Przywykliśmy do tego, że bliskością atrakcyjnego kąpieliska mogą się cieszyć jedynie najbogatsi. Tymczasem osiedle Scandi City zostało wybudowane w taki sposób, by oszczędzić mieszkańcom ogromnych kosztów zakupu. Powierzchnia domów wynosi zaledwie 84-112 m2, co jest doskonałym kompromisem pomiędzy luksusem a praktycznością. Na tej powierzchni projektanci zmieścili od 3 do 4 sypialni, 2 łazienki i salon z aneksem kuchennym. Już samo to sprawia, że mogą stanowić wzór dla swojej konkurencji.

Bryła budynków jest dość minimalistyczna. W kolorystyce dominuje szarość i biel, co dość łatwo kojarzy się ze stylem skandynawskim. Architekci nie zapomnieli jednak o ciekawych, drewnianych dodatkach, które pięknie komponują się z obraną w projekcie osiedla stylistyką. Do każdego domu przylega też niezależny ogród.

Domy na sprzedaż w Siechnicach to gratka dla miłośników wypoczynku na łonie przyrody.

Gmina Siechnice bezpośrednio graniczy z Wrocławiem. Na terenie Siechnic znaleźć można wszystko, co niezbędne do życia. Liczne sklepy i punkty usługowe, łatwy dostęp do lekarzy, przedszkoli i szkół sprawiają, że oferty sprzedaży domów w tej okolicy znikają w ekspresowym tempie. Mieszkańcy nie muszą udawać się do stolicy województwa, by załatwiać codzienne sprawy. Jeśli jednak czują taką potrzebę, do Wrocławia dotrą w pół godziny, pokonując odległość zaledwie 12 km.

Właściciele mieszkań i domów w Siechnicach mogą do woli korzystać z uroków natury. Strzeżona plaża nad Błękitną Laguną w 2018 roku została wyposażona w boisko do piłki siatkowej, wygodne ławki i pomost do cumowania drobnego sprzętu wodnego. Nieopodal Siechnic znajduje się także przepiękny las mieszany, przez który przebiega rowerowy szlak Odry.

Domy na sprzedaż w Siechnicach są dostępne w wyjątkowej ofercie.

Branża nieruchomości uległa pewnemu zachwianiu w czasie pandemii koronawirusa. Wiele osób boi się inwestować obecnie swoje oszczędności lub zaciągać poważne zobowiązania kredytowe. Z tego względu oferując w tych czasach domy na sprzedaż trzeba wykazać się daleko posuniętą kreatywnością i wyprzedzać oczekiwania klientów. Deweloper tworzący Scandi City nie poprzestał na rozwiązaniach standardowych. Domy w Siechnicach sprzedawane są z zabezpieczeniem w postaci tak zwanej Tarczy Deweloperskiej Scandi.

Jeśli nabywca domu straci pracę w wyniku zawirowań na świecie związanych z chorobą COVID-19, deweloper spłaci za niego do 12 rat kredytu. Tarcza Scandi skutecznie zachęca do zakupu domu w Siechnicach także te osoby, które zwlekają z decyzją, uważając, że ceny nieruchomości mogą się jeszcze obniżyć. Jeśli cena domów w Scandi City spadnie w przeciągu 6 miesięcy od zakupu, wpłacona nadwyżka zostanie zwrócona nabywcy w całości. Trzecim elementem tarczy jest 20% rabatu do dowolnego oferowanego wariantu wyposażenia domu. Tarcza Scandi zbiera dzięki temu bardzo pozytywne opinie i sprawia, że w tej chwili trudno jest znaleźć ciekawszą ofertę na rynku.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje