piątek, 1 lipca 2022 11:50

Dzień Dziecka w Kochanowie za nami [FOTO]

Autor Norbert Kwiatkowski
Dzień Dziecka w Kochanowie za nami [FOTO]

25 czerwca br. z inicjatywy Sołtysa i Rady Sołeckiej Kochanowa został zorganizowany Dzień Dziecka. Specjalnie na tę okazję przygotowano liczne atrakcje dla dzieci takie jak dmuchany zamek, zjeżdżalnie, malowanie twarzy, watę cukrową , soczki , ciastka, bańki mydlane, konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych.

Niewątpliwie największą atrakcję wśród zgromadzonych gości (zwłaszcza tych najmłodszych) wzbudziła armata, z której wystrzelono ogromną ilość puszystej piany. W piękną oraz słoneczną pogodę nikogo nie trzeba było przekonywać do ochłodzenia się...

Licznie zgromadzeni mieszkańcy Kochanowa mogli liczyć również na liczne konkursy i zabawy. A było o co walczyć. Nagrodami były vouchery do Restauracji Kochanów  i na kręgielnie do Red Bowling Club Krzeszowice.

  • Serdeczne podziękowania dla firmy WARSZTATY SUKCESU za wspaniałą organizację i zabawę z dzieciakami. Sołtys i Rada Sołecka Kochanowa dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu jeszcze raz serdecznie dziękujemy. - można było przeczytać w podziękowaniach organizatorów.

Sponsorami Dnia Dziecka byli m.in. Stacja Diagnostyczna Ektrans Kochanów Eugeniusz Kozub oraz Urząd Gminy Zabierzów.

Foto: Dorota Orłowska, Ekstrans

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje