środa, 21 października 2020 12:38

Fortuna – czy warto obstawiać zakłady u tego bukmachera?

Autor Artykuł sponsorowany
Fortuna – czy warto obstawiać zakłady u tego bukmachera?

Nie da się ukryć, że wiele osób uważa, że Fortuna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w naszym kraju, jednakże czy w ogóle warto jest obstawiać zakłady u tej firmy? Jakie są opinie na jej temat? O tym przekonasz się już za chwilę!

Od kiedy fortuna działa w naszym kraju?

Fortuna to prawdopodobnie najdłużej działająca firma bukmacherska na polskim rynku (od 1996 roku wcześniej Profesjonał). Solidny i niezawodny wizerunek marki został utrwalony na przestrzeni lat oraz gęsta sieć prawie 600 punktów naziemnych sprawiają, że większość graczy uznaje fortunę za jednego z najlepszych bukmacherów na terenie naszego kraju. Naturalnie Fortuna jest legalną firmą bukmacherską - działa na podstawie oficjalnego zezwolenia Ministra Finansów RP, a od 2010 roku Fortuna Entertainment Group jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Oferta bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna również dobrze radzi sobie pod względem liczby dostępnych zakładów. Liczba zakładów dodatkowych, oraz szybkość ich pojawiania się w Fortunie jest dość zadziwiająca, z racji tego że pojawiają się one zarówno w zakresie zakładów sportowych, politycznych jak i rozrywkowych. Standardem Fortuny jest na pewno spora ilość ,,dodatków” na meczach piłki nożnej. Oprócz standardowych typów, takich jak liczba bramek, istnieją również zakłady HT / FT, czy zakłady w  których typuje się to, czy gracze będą strzelać bramki w pierwszych minutach rozgrywki.

Podobna sytuacja ma miejsce w meczach tenisa, choć dodatków w tym wypadku jest nieco mniej, to często przekraczają one kilkadziesiąt meczy, w tym: ilość meczów, czy dokładny wynik lub też rozstrzygnięcie danego spotkania. Jeśli chodzi o dostępne dyscypliny, to można się nie dziwić, z racji tego że Fortuna zapewnia naprawdę bardzo wiele dyscyplin sportowych, takich jak :

piłka nożna, biegi narciarskie, kolarstwo, tenis, koszykówka, siatkówka, tenis stołowy, badminton, e-sport, a również i zakłady specjalne – a dodatkowo wiele innych, niszowych dyscyplin!

Zakłady specjalne

W przypadku zakładów specjalnych Fortuna również może się pochwalić ciekawymi propozycjami – ostatnio nawet można obstawiać, kto wygra plebiscyt sportowca roku. Chociaż oczywiście tutaj nikt nie zostawia złudzeń, ponieważ każdy chyba wie, że Robert Lewandowski jest numerem jeden wśród popularnych sportowców w naszym kraju.

Bonusy od Fortuny

W przypadku bonusów powitalnych Fortuna oferuje jeden w wysokości 100% do 2000 złotych. Co to oznacza? A mniej więcej tyle, że firma bukmacherska Fortuna podwoi Twoje środki po wpłacie depozytu do maksymalnej wysokości 2000 PLN. Chcesz przykładu? Proszę bardzo :

Wpłacasz 100zł, otrzymasz dodatkowe 100zł od Fortuny, I możesz obstawiać za 200zł. Pamiętaj jednak, że zgodnie z regulaminem firmy Fortuna, bonus musi zostać obrócony, abyś mógł wypłacić środki. W przypadku bonusu od depozytu minimalny zakład to 4-krotność depozytu, minimalny całkowity kurs to 1,60 i co najmniej 3 zakłady na kuponie. Przykładowo, jeśli wpłacisz 50 PLN, musisz postawić łącznie 200 PLN, ponieważ 50 × 4 = 200. Aby to zrobić – masz 30 dni.

Zakład bez ryzyka do 200zł

Nowi gracze mogą również skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka do 200zł. Działa on również na mecze na żywo. Polega to mniej więcej na tym, że jeśli wygrasz, zachowujesz te pieniądze które postawiłeś, a jeśli przegrasz - nic nie stracisz. Zgodnie z tym co oferuje bukmacher możesz otrzymać zwrot nawet do 200 zł, ale aby w pełni wykorzystać ten bonus, należy zwiększyć maksymalną kwotę bonusu poprzez podatek VAT, który wynosi 227 zł.  Jeśli jednak to cię nie satysfakcjonuje, możesz załatwić to inaczej. Wpisując kod ,,BETONLINE” możesz dostać super bonus na start, przez co oprócz tego co opisaliśmy wyżej, możesz jeszcze dodatkowo otrzymać kilka złotych przy rejestracji!

System wczesnych wypłat - ,,early cashback”

Fortuna jest znana z wprowadzania innowacji i była jednym z pierwszych bukmacherów w Polsce, która wprowadziła opcję wczesnej wypłaty środków. Pozwala klientom serwisu wypłacić pieniądze wcześniej. Warto jednak zaznaczyć, że to, czy ta opcja zostanie nam przyznana, zależy od buka. Głównym warunkiem realizacji kuponu jest to, że nie może zawierać żadnych pominiętych wydarzeń. Kupony AKO i SOLO, zniżki przedmeczowe i LIVE można zrealizować wcześniej. W tym miejscu warto również wyjaśnić często powtarzany skrót EWK, który oznacza potencjalną wygraną, czyli całkowitą kwotę zapłaconą w przypadku wygranej, z uwzględnieniem obcięcia pewnej kwoty, która pójdzie na zapłacenie podatku.

Fortuna zakłady live

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie na żywo u Fortuny, to wielu graczy sobie je chwali. W końcu u Fortuny można obejrzeć I zagrać na większości najlepszych lig piłkarskich, w tym Liga Mistrzów i La Liga, czy też na przykład na turniejach Wielkoszlemowych.

Propozycja zakładów na mecze jest bardzo dobra, niestety w przypadku innych sportów sytuacja jest o wiele gorsza. Prawdą jest, że Fortuna w zakładach na żywo zapewnia nawet niszowe sporty w Polsce, takie jak rzutki czy bilard. Jednak liczba przypadkowych zakładów i samo wydarzenie pozostaje w tyle za liderami.

Sport

Sport - najnowsze informacje