środa, 19 lutego 2020 14:10

Gadżety do kuchni – 5 ciekawych przykładów

Autor Artykuł sponsorowany
Gadżety do kuchni – 5 ciekawych przykładów

Kuchnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Codziennie spędzasz w niej sporo czasu i chcesz, by była przestrzenią zarówno przyjemną, jak i funkcjonalną? W tym artykule poznasz kilka praktycznych gadżetów, które pomogą Ci w osiągnięciu tego celu.

Gadżet dla fanów słodkości

Dekorator do ciast to proste w obsłudze i lekkie narzędzie, które świetnie nadaje się do wykończenia m.in. ciast, tortów oraz ciasteczek. Dzięki wymiennym końcówkom możesz wykazać się kreatywnością w kuchni, zaskakując gości ozdobionymi w niepowtarzalny wzór słodkościami.

Gadżet dla fanów warzyw

Krajalnica spiralna, czyli tzw. spiralizer, pozwoli Ci pokroić ulubione warzywa w długie, smaczne spirale. Co więcej, dzięki opcji regulacji grubości krojenia samodzielnie zdecydujesz, na co masz ochotę – udekorować danie estetycznymi, cienkimi spiralkami, czy może ugotować zdrowe, warzywne spaghetti. Spiralizer da Ci możliwość pokrojenia pełnych witamin warzyw w szybki i łatwy sposób.

Gadżet dla fanów porządku

Masz dość wiecznego bałaganu w swojej kuchni? Postaw na wielofunkcyjne pojemniki na żywność przydatne każdemu w kuchni. Sprawdź, które naczynia i gadżety sprawdzą się u Ciebie! W tych praktycznych przedmiotach, wykonanych z drewna, tworzyw sztucznych lub stali nierdzewnej możesz przechowywać zarówno gotowe potrawy, jak i ich poszczególne składniki. Pojemniki pozwolą Ci uchronić jedzenie przed zanieczyszczeniami, kurzem, nadmierną wilgocią oraz ekspozycją na wysokie temperatury, które mogą zepsuć wiele potraw. Możesz w nich przechowywać również kuchenne akcesoria lub inne drobiazgi. Wielofunkcyjne pojemniki z pewnością okażą się pomocne zarówno w utrzymywaniu porządku, jak i organizacji przestrzeni.

Separator

Separator do jajek to przedmiot odpowiedni dla tych osób, które mają nieustający problem z oddzieleniem białka od żółtka. Też do nich należysz? Bez obaw! Dzięki separatorowi szybko i bezbłędnie uporasz się z tą kłopotliwą czynnością. Separator oraz inne przydatne w kuchni produkty znajdziesz na stronie maleomi.pl.

Pierścień do formowania

Jeśli lubisz robić wrażenie na swoich gościach, pierścień do formowania potraw jest gadżetem dla Ciebie. Dzięki niemu nadasz swoim daniom wyjątkowy kształt. Dostępne zestawy zawierają rozmaitego kształtu i rozmiaru foremki – od prostych figur geometrycznych, po kwiaty lub serca.

Wyposażona w powyższe gadżety kuchnia stanie się funkcjonalnym i świetnie zorganizowanym miejscem.

Gotowanie - najnowsze informacje