piątek, 22 marca 2024 06:14

Gdy otworzył drzwi policjantom, przecierał oczy ze zdziwienia. Mundurowi znów uderzyli w środowisko pseudokibiców

Autor Mirosław Haładyj
Gdy otworzył drzwi policjantom, przecierał oczy ze zdziwienia. Mundurowi znów uderzyli w środowisko pseudokibiców

12 marca policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w jednym z domów w rejonie Woli Justowskiej. Zatrzymani odpowiedzą za posiadanie narkotyków.

We wtorkowy wieczór (12 marca) policjanci udali się w rejon Woli Justowskiej. To tam według uzyskanych informacji miały znajdować się nielegalne substancje. Policjantom drzwi otworzył zaskoczony 22-latek.

-Okazało się, że po sprawdzeniu w policyjnym systemie, mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna posiadał  przy sobie mefedron

-relacjonują mundurowi.

Policjantom udało się zabezpieczyć ponad 470 gramów mefedronu, ponad 50 gramów ekstasy oraz niewielką ilość marihuany. Używki należały do 20-letniego mężczyzny, który również był w mieszkaniu. Policjanci zabezpieczyli również ponad 14 tysięcy złotych na poczet na rzecz przyszłych kar.

Obaj, powiązani ze środowiskiem pseudokibiców, mężczyźni zostali zatrzymani.

-Młodszy z nich usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast starszy odpowie za posiadanie narkotyków w znacznych ilościach, za co może grozić nawet 10 lat odsiadki. Jako że 22-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, po zakończonych czynnościach został przewieziony do aresztu śledczego. Wobec drugiego z mężczyzn prokuratura zastosowała policyjny dozór oraz poręcznie majątkowe

-relacjonują policjanci.

Fot. poglądowe

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka