poniedziałek, 25 marca 2019 15:01

Wielkie sukcesy uczennicy z Barwałdu Średniego

Autor Mądry Natalia

Uczennica klasy VIII ZS nr7 z Barwałdu Średniego, Emilia Graca, osiąga wiele sukcesów w tańcu sportowym oraz cheerliderlingu. Po występie w duecie w kategorii: junior duo/trio pom pom na Mistrzostwach Polski w Leżajsku, uczennica została nominowana do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy Mażoretek w Opatiji w Chorwacji. Emilia wraz ze swoja koleżanką zajęły 9-te miejsce. Był to wspaniały debiut!

Kolejnym sukcesem Emilii był udział w XVII Międzynarodowym Festiwalu Twórczości „Kalejdoskop Talentów. Jesień 2018” duet, w którym występowała Emilia, zajął III miejsce, i tym samym dziewczyny zostały laureatkami konkursu.

Emilia Graca bierze udział w wielu konkursach na szczeblu ogólnopolskim. Ostatnie osiągniecia to pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego w kategorii solo 12-15 lat w Makowie Podhalańskim oraz pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Wir festiwal” W Nowym Sączu. Emilia trenuje kilka razy w tygodniu, bierze udział w licznych szkoleniach, a głównym jej trenerem jest p. Anna Simsak - tancerka, sędzia, dwukrotna złota medalistka bikini fitness kobiet oraz założycielka klubu sportowego Lady Fitness, która całym sercem poświęca się trenowaniu młodzieży - chwali Zespół Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim