piątek, 10 maja 2024 11:17

Przed nami wielkie sportowe święto w Dobczycach. Wśród gości sam... Andrzej Gołota [WIDEO]

Autor Norbert Kwiatkowski
Przed nami wielkie sportowe święto w Dobczycach. Wśród gości sam... Andrzej Gołota [WIDEO]

Już w ten piątek (10 maja) w Dobczycach odbędzie się 29 gala Suzuki Boxing Night, na której nie zabraknie sportowych emocji. Zanim jednak pięściarze wejdą do ringu - dzień wcześniej - odbyła się oficjalna konferencja prasowa połączona z ważeniem zawodników. W obu wydarzeniach udział bierze jako gość honorowy... Andrzej Gołota.

Spotkać największą legendę boksu w historii naszego kraju to ogromne przeżycie, dlatego tym bardziej polecamy pojawić się w piątkowy wieczór w hali sportowej w Dobczycach. A i na poziom sportowy nie można będzie narzekać, ponieważ swoja walki stoczą m.in. medaliści Mistrzostw Europy i Polski, na czele z Jakubem Słomińskim, Jakubem Krzpietem i Mateuszem Urbanem.

Jak podkreśla Tomasz Suś (Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce) - będzie to pierwsze takie wydarzenie w Dobczycach, a pomysł na jego realizację został zaakceptowany błyskawicznie.

Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, natomiast galę będzie można również oglądać w TVP Sport. Początek o godzinie 19:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach.

Fot: Polski Związek Bokserski

Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka