piątek, 8 listopada 2019 13:02

Idealne zabawki na prezent. Zobacz, które z nich sprawdzą się w tej roli!

Autor Artykuł sponsorowany
Idealne zabawki na prezent. Zobacz, które z nich sprawdzą się w tej roli!

Gdy stajemy przed zadaniem zakupu prezentu dla dziecka, mamy nie lada problem. Nie możemy zapominać o tym, że dzieci potrafią być obecnie naprawdę wybredne, do tego często mówi się o nich, że w kwestii zabawek „mają już wszystko” i czasem jest to naprawdę bliskie prawdy. Do tego, wybór, który oferują nam sklepy, jest naprawdę okazały – z jednej strony to plus, jednak pamiętajmy o tym, że im większy wybór, tym trudniej nam, kupującym, podjąć właściwą i ostateczną decyzję.

A w końcu zależy nam na tym, by dziecku swoim prezentem sprawić jak najwięcej przyjemności. Z tego powodu przedstawimy Wam dzisiaj kilka niekoniecznie oczywistych propozycji zabawek, które sprawdzą się jako prezenty. Wszystkie z nich możecie zakupić w sklepie Zabawki-Gry.pl – to sklep internetowy, który posiada również swój punk stacjonarny w Krakowie. Szeroki wybór łączy się tutaj z okazyjnymi cenami oraz wysoką jakością samych sprzedawanych produktów. Jeżeli żadna z poniższych propozycji Was nie przekona – nic straconego, sprawdźcie pełną ofertę dostępną na Zabawki-Gry.pl. Jesteśmy pewni, że uda Wam się znaleźć tam prezent idealny!

Stół bilardowy – propozycja mało oczywista, jednak zdaniem wielu naprawdę trafiona. Mnóstwo dorosłych gra w bilard, cóż więc stoi na przeszkodzie, by podobnie robiły dzieci? Dodatkowo, jako rodzice, jeżeli zdecydujemy się na stół bilardowy odpowiedniej wielkości, sami będziemy mogli cieszyć się jego urokami. W tym przypadku możemy bowiem zdecydować się na stoły bilardowe w formie mini, jak i również na te, gdzie doskonale bawić będą się również dorośli.

Druga opcja może jednak okazać się dość kosztowa, ponieważ takie modele kosztują zazwyczaj powyżej 1000 zł. W cenie tej otrzymujemy jednak stoły, których długość wynosi nawet blisko 2 metry, co jest naprawdę zadowalającą wartością dla wielu dorosłych. Wiele stołów bilardowych, zarówno tych mniejszych, jak i większych, oferuje oczywiście sklep Zabawki-Gry.pl.

Domek dla lalek – o ile stół bilardowy będzie zapewne lepszą opcją dla chłopca, o tym dla dziewczynki idealnie sprawdzi się domek dla lalek. Wbrew pozorom, są one wciąż niezwykle popularne i idealnie sprawdzają się jako prezenty. Są też dość zróżnicowane cenowo – możemy zdecydować się na domki, których cena wynosi mniej, niż 100 zł, możemy również na takie w cenie kilkuset złotych – te drugie będą oczywiście niezwykle okazałe. Sama popularność tego typu zabawek wynika z faktu, że dziewczynki lubią odgrywać poszczególne role w rodzinie czy urządzać pomieszczenia, stąd domek dla lalek cały czak okaże się dla nich znakomitym rozwiązaniem.

Kuchnia dla dzieci – chociaż może wydawać się, że i w tym przypadku mamy propozycję tylko dla dziewczynek, nic bardziej mylnego. W końcu chłopcy również chcą gotować i często, w przyszłości, wychodzi im to znakomicie! Sam pomysł na kuchnie dla dzieci wynika oczywiście z chęci naśladowania przez najmłodszych swoich rodziców oraz innych dorosłych. A o ile samodzielne gotowanie niekoniecznie jest opcją bezpieczną, to kuchnie dla dzieci sprawią, że najmłodsi będą mogli bawić się długo w naprawdę bezpiecznych warunkach. Same kuchnie są dość zróżnicowane cenowo – najtańsze zabawki z tej kategorii będziemy mogli kupić już w cenie 50 zł, podczas gdy najdroższe i najbardziej rozbudowane modele w sklepie Zabawki-Gry.pl kosztują około 500 zł.

Samochód na akumulator – wciąż stosunkowo niewiele osób rozważa właśnie taką opcję na prezent. Warto jednak to zrobić, zabawki tego typu są bowiem skrajnie atrakcyjne, do tego dla dzieci w naprawdę różnych wieku. Trzeba jednak liczyć się z tym, że nie jest to niestety opcja najtańsza – w sklepie Zabawki-Gry.pl ceny samochodów na akumulator wahają się od około 500 do 3 000 zł, jednak warto zaznaczyć, że są to pieniądze naprawdę dobrze wydane. Mało które zabawki mogą bowiem dostarczyć najmłodszym tak dużo frajdy!

Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, również ze względu na spore koszty, warto dobrze przemyśleć zakup. Nie mówimy jednak o jego opłacalności, a raczej dopasowania pojazdu do wymogów naszych i naszego dziecka. Przede wszystkim, samochód na akumulator powinien być dopasowany do wzrostu, wagi i wieku dziecka. To jednak szybko urośnie i przybierze na wadze, stąd nie powinniśmy zapominać o zapasie w tej kwestii, wynoszącym nawet kilkanaście centymetrów oraz kilkanaście kilogramów. Jeżeli w przyszłości parametry te przestaną być dopasowane, samochód może jeździć za wolno lub sama zabawa może okazać się po prostu niewygodna w użytkowaniu.

rowerek biegowy

Zwróćmy również uwagę na maksymalną prędkość danego pojazdu. Wbrew pozorom, maksymalne 10 km/h, które osiągają niektóre jednoosobowe samochody na akumulator, to naprawdę sporo. Jeżeli wasze dziecko jest małe, warto zdecydować się na samochód wolniejszy, podobnie w przypadku, gdy nigdy wcześniej nie miało styczności z zabawkami tego typu.

Nie możemy opisać tutaj wszystkich istotnych aspektów, lecz nie zapomnijmy sprawdzić parametrów akumulatorów (zarówno pojemności, jak i napięcia – im wyższe będzie to drugie, tym samochód będzie mógł poruszać się szybciej), dodatkowych funkcji (od opcji powolnego startu po radio z MP3) oraz opcji zakupu różnych marek aut. Jeżeli tylko będziemy chcieli, nasze dziecko będzie mogło poruszać się samochodem na licencji jednego ze znanych produktów.

Motory dla dzieci – oto opcja idealna dla tych, którzy poszukują tańszej oraz wolniejszej alternatywy dla samochodów na akumulatory. W tym przypadku będziemy mogli nabyć najtańsze modele w cenie oscylującej w okolicach 200 zł, warto jednak mieć na uwadze fakt, że maksymalna prędkość motorów na akumulator zazwyczaj nie przekracza 6 km/h. Pojazdy te będą więc znakomitą opcją albo dla dzieci małych, albo takich, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zabawami tego typu.

Na koniec jeszcze raz zachęcamy do sprawdzania pełnej oferty sklepu Zabawki-Gry.pl – szeroki wybór sprawia, że na pewno uda nam się wybrać idealną opcję na prezent, do tego mieszczącą się w ustalonym wcześniej budżecie. W razie pytań lub wątpliwości, do pomocy zawsze gotowa jest znakomita obsługa sklepu!

Kraków - najnowsze informacje