wtorek, 20 października 2020 07:22

Jak radzić sobie na zakładach online lepiej? Poradnik od eksperta

Autor Artykuł sponsorowany
Jak radzić sobie na zakładach online lepiej? Poradnik od eksperta

Obstawiać każdy może – ale niestety jeden robi to lepiej, a drugi gorzej… W końcu nie ma nic wstydliwego w tym, że czasem nam jakiś typ nie pójdzie – jednakże aby radzić sobie lepiej, zawsze możesz przeczytać nasze porady, które znajdziesz poniżej!

Jeśli chcesz obstawiać zakłady lepiej

Oczywiście, żeby dobrze sobie radzić w zakładach sportowych - trzeba to robić po prostu mądrze. Analizować kursy, spoglądać na aktualny ranking bukmacherów, dobierać strategie i tym podobne. Naturalnie czasami dużo doświadczenia pomaga, jednakże w twoim wypadku musisz je najpierw zdobyć, prawda? Dlatego też na początku musisz się przygotować na to, że włożysz w grę trochę czasu, jak na przykład analizowanie meczów, bądź też i trochę nakładu finansowego, którego niestety ,,przepuścisz” u bukmachera. Dopóki to robisz, prawie każda strategia jest dobra. Możemy obstawiać w taki czy inny sposób, ale nie można powiedzieć, że pomimo obstawiania warto mieć kilka kont u różnych bukmacherów. Dlaczego? Otóż to proste, aby móc porównać kursy i wybrać tylko te, które najbardziej Ci odpowiadają - jeśli czujesz, że masz szansę na wygraną, zawsze możesz postawić zakład, I spróbować pokonać bukmachera.

Jeśli masz kogoś zaufanego kto też obstawia – poproś go/ją o poradę

Może się to wydawać to dość dziwne, ale jeśli możesz, spróbuj poprosić o poradę kogoś kto też obstawia – musi być jednak to ktoś, komu ufasz, kto ma większe doświadczenie w zakładach sportowych. Po jego/jej krytyce dostosuj swój styl obstawiania w ten sposób, aby nie popełniać poprzednich błędów, które teoretycznie ty mogłeś nie zauważyć. To nie tylko dobry sposób na ulepszenie stylu obstawiania, ale także upewnienie się, że rozumiesz obstawianie zakładów sportowych, ponieważ teraz, gdy zwrócono Ci uwagę na te błędy, być może twoje zakłady będą dokładniej analizowane – przez co zaczniesz wygrywać częściej.

W takim przypadku będziesz potrzebować trochę czasu i cierpliwości, ponieważ musisz śledzić każdy rodzaj zakładu, który bukmacher oferuje dla wybranego przez ciebie sportu. Następnie musisz spojrzeć na kursy podane przez buka w zakładzie i wybrać swój przewidywany wynik. I pamiętaj, aby dwa razy się upewnić, że stawiasz na dobry zakład - w przeciwnym razie stracisz dużo pieniędzy. Nawet przy wygranej przydadzą się analityczne myślenie i umiejętności matematyczne. Przecież nikt nie powiedział, że będzie to łatwe, dlatego warto wiedzieć, że aby wygrać u bukmachera, potrzeba dużo motywacji i samokontroli. Dlatego też nawet jeśli uda ci się wygrać dany zakład, to lepiej będzie, jeśli przeanalizujesz cały typ I wyjaśnisz sobie wszystkie niejasności, jakie mogłyby się pojawić.

Odwiedź fora bukmacherskie

Rejestracja na jakimś dobrym forum bukmacherskim nie kosztuje dużo (bo jest darmowa – hehe, żarcik), dlatego warto znaleźć kilka działów sportowych, którymi jesteśmy zainteresowani - to pozwali nam znaleźć osoby, które są również zainteresowane tym samym tematem. Z tego powodu, oprócz znajdowania nowych przyjaciół, być może dowiesz się więcej o rodzaju sportu, który w końcu będziesz chciał obstawiać.

Nie obstawiaj zakładów na żywo!

Wydaje się, że możliwość obstawiania zakładów w czasie rzeczywistym jest naprawdę dobrym pomysłem na szybkie wzbogacenie się, z drugiej strony przewaga w postaci wprawnych analityków to największa pułapka na graczy, którzy starają się ugrać coś na tego rodzaju zakładach. Kiedy widzimy wysokie kursy, możemy przestać nad sobą panować, a impulsywne zakłady zwykle kończą się stratami. Oczywiście, często takie zakłady większość graczy przegrywa, a co gorsza, straty często prowadzą do chęci szybkiego odegrania się, co z kolei prowadzi do większych strat. Jest to częsty błąd, który gracze często popełniają i często podejmują ryzyko, stawiając na ten rodzaj zakładów, dlatego też mimo iż jest to świetny sposób na większe emocje, to nie myśl nawet o tym, że uda ci się dzięki temu częściej wygrywać.

Obstawiaj sporty – które już znasz

Graj tylko na wydarzeniach, które znasz najlepiej, jak to tylko możliwe. Nie tylko o tym powinieneś pamiętać podczas obstawiania znajomych ci sportów, ponieważ ponadto myślenie, że można uzyskać stały dochód z zakładów sportowych, jest prawdopodobnie jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez początkujących graczy. Jest to jedno z najgłupszych założeń, bo u buka w 99% przypadków nie można wygrać. Dlatego, jeśli postrzegasz grę jako przyjemność, a nie sposób na zarabianie pieniędzy, tym lepiej dla ciebie. W takim przypadku, jeśli poniesiesz stratę, rozczarowanie nie będzie tak rozczarowujące. W końcu gra u bukmachera to ryzyko, nie mówiąc już o tym, że masz przeciwko sobie całą firmę, która w swoim składzie ma o wiele bardziej doświadczonych analityków sportowych, niż ty kiedykolwiek będziesz. Dlatego też pamiętaj o tym, że lepiej jest traktować to jako rozrywkę, ponieważ w innym wypadku ta zabawa z hobby może się zamienić w utrapienie. A tego nikt nie chce, prawda?

Sport

Sport - najnowsze informacje