poniedziałek, 31 maja 2021 07:51

Jak rozpocząć swoją przygodę z legalnym bukmacherem Fortuna?

Autor Artykuł sponsorowany
Jak rozpocząć swoją przygodę z legalnym bukmacherem Fortuna?

Na pewno wielu z Was myśli jakie kroki podjąć aby rozpocząć grę u bukmachera online. Niewątpliwie ten tekst będzie dla ciebie bardzo pomocny. Przybliży Ci jak przebiega rejestracja w Fortunie. Fortuna to Polski legalny bukmacher, który zdobył licencję w 2012 roku i jest obecnie jednym z najlepszych zakładów bukmacherskich na rynku. Z Fortuny korzysta wielu graczy w Polsce. Z pewnością szeroką, oferta, wysokie kursy oraz wiele promocji zachęca gracza do wybrania właśnie zakładów Sportowych Fortuna.

Fortuna rejestracja - jak przebiega

Proces rejestracji w Fortunie nie jest skomplikowany. Po wpisaniu frazy Fortuna rejestracja zobaczymy link prowadzący bezpośrednio do odpowiedniej zakładki.  Przede wszystkim gracz, który chce założyć konto musi być osobą pełnoletnią. Dalej właściwie musimy wypełnić wszystkie dane w formularzu internetowym (pseudonim, hasło, e-mail, imię, datę urodzenia, numer PESEL, obywatelstwo, dokładny adres oraz numer telefonu komórkowego) i gotowe. Nasze konto będzie nosiło nazwę "Tymczasowe". W tym czasie będziemy mogli wpłacać depozyt oraz obstawiać zakłady sportowe online. Jest to opcja, która cechuje Fortunę wysoko w rankingu, bo nie każdy bukmacher chce sobie na to pozwolić aby bez skanu dowodu gracz mógł obstawiać zakłady. Skan dowodu oraz numer konta bankowego możecie dodać w późniejszym terminie, dogodnym dla Was. Następnie zostanie przeprowadzona szybka weryfikacja danych, które wprowadziliśmy do systemu. Po poprawnej weryfikacji danych, wasze konto zostanie aktywowane. Wtedy można wpłacić pierwszy depozyt oraz zawrzeć swój pierwszy zakład - zarówno za środki bonusowe jak i za własne pieniądze.

Jakie korzyści z założenia konta w Fortunie?

1.      Bonus powitalny 2000 zł - jest to bonus od wpłaty na konto depozytowe. Aby otrzymać maksymalną kwotę bonusu należy wpłacić 2000 zł. Po spełnieniu wymogów obrotu ,  gracz otrzymuje od Fortuny drugi tysiąc na grę.

2.     Bonus bez ryzyka 200 złotych - w tej sytuacji gracz może postawić zakład za własne środki pieniężne, bez większego ryzyka. W przypadku przegranej na nasze konto depozytowe zostanie zwrócona stawka - podatek 12%. Oznacza to, że kwotę pomniejszoną o podatek możemy od razu wypłacić na konto w swoim banku lub przeznaczyć na dalszą grę.

3.     Freebet 20 zł bez depozytu - coś na co wielu graczy czeka. Dostajemy po prostu darmowe 20 złotych na grę od Fortuny. Jest on przypisany do naszego konta jako bonus w punktach FKP ( Fortuna Klub Plus). Punktami tymi możemy zawierać zakłady sportowe na dowolne zdarzenia z oferty Fortuny.

Kolejne korzyści z gry w Fortunie

Fortuna oferuje swoim graczom również grę bez podatku w ramach akcji Happy Hours. Stawiając 3 dowolne zdarzenia z minimalnym kursem pojedynczego 1.3 , Fortuna sama siebie obciąży podatkiem w wysokości 12%. Co ważne - aby otrzymać ten bonus, nie musimy właściwie nic robić. Potrzebne jest stworzenie kuponu, który spełnia warunki promocji i system Fortuny sam dorzuci do naszego kuponu bonus Happy Hours w postaci kursu 1.14. Są to automatyczne wyższe wygrane, które obecnie na rynku posiada tylko Fortuna.

Kolejnym bonusem, który możemy otrzymać jest AKO boost. Jest to bonus kursowy, który również może zostać automatycznie przypisany do kuponu, jeżeli spełnia określone warunki. Przede wszystkim stawka minimum 2 zł, kupon musi składać się z minimum 5 zdarzeń, a pojedyncza wartość zdarzenia musi wynosić 1.15. Wtedy nasz kupon zostanie powiększony wygraną o 7%. Im więcej zdarzeń, tym większy bonus kursowy zostanie dodany do naszego kuponu. Maksymalnie możemy otrzymać 50% podwyżki zysku w przypadku kuponu składającego się z 14 zdarzeń.

Ogólna ocena i podsumowanie bukmachera Fortuna

Niewątpliwie jest to jeden z najlepszych zakładów sportowych online obecnie na rynku. Wyróżnia się przede wszystkim automatycznymi wyższymi wygranymi, dzięki którym gracz nie zapomni o aktualnych promocjach. Dodatkowo oferuje, korzystne promocje dla nowych graczy, wysoki zakład bez ryzyka oraz freebet w wysokości 20 zł. Z pewnością Fortuna to dobry bukmacher dla początkujących, łatwa w obsłudze aplikacja, z którą każdy jest sobie w stanie poradzić. Ciężko znaleźć negatywne strony u tego bukmachera. Również nie odbiegają w  wysokości kursów względem innych, a w połączeniu z promocjami oferowanymi przez siebie, stają się najbardziej pożądaną opcją na rynku. A więc wpadaj i zakładaj konto. Czas na ciebie!

Sport

Sport - najnowsze informacje