czwartek, 4 marca 2021 09:38

Kraków. "Chcemy pokazać, że każda kobieta kryje w sobie unikalne piękno". Dzień Kobiet w CH Nowe Czyżyny zachęca do ciałopozytywności

Autor Marzena Gitler
Kraków. "Chcemy pokazać, że każda kobieta kryje w sobie unikalne piękno". Dzień Kobiet w CH Nowe Czyżyny zachęca do ciałopozytywności

Jak świętować Dzień Kobiet w Krakowie? Jedno z centrów handlowych przygotowało dla pań bezpłatną, iście wiosenną minisesję zdjęciową, która pokaże ich piękno. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami i rabatów na zakupy.

W Krakowie czeka szeroki wybór atrakcji  dla kobiet obchodzących swoje święto. Jednym z miejsc, które będzie  celebrować kobiece piękno, jest Centrum Handlowe Nowe Czyżyny. Już 6 marca od godz. 10:00 do 16:00 panie będą mogły wziąć tam udział w niezwykłej wiosennej minisesji fotograficznej.

Tego dnia kobiety w każdym wieku, będą  mogły pokazać swoje piękno bez retuszu i zapozować do zdjęcia, które  następnie otrzymają na pamiątkę.

W specjalnym punkcie akcji będzie czekać  sceneria jak z bajki, bo do fotografii będzie można zasiąść na huśtawce  i na tle ścianki zdobionej tysiącami wielokolorowych kwiatów. Wykonanie zdjęcia będzie bezpłatne.

Przedstawicielka centrum przypomina, jak istotnym jest dziś podkreślanie różnorodności kobiecej urody, która  pomimo różnych rozmiarów czy braku makijażu, powinna być powodem do dumy. Takich inicjatyw na szczęście nie brakuje, czego przykładem jest wciąż popularny nurt „body positive”, filozofia self-love czy kampanie  społeczne walczące ze zjawiskiem body shamingu.

- Chcemy pokazać, że każda kobieta  niezależnie od metryki, typu sylwetki czy drobnych niedoskonałości,  kryje w sobie unikalne piękno, dlatego powinna w pełni akceptować swoje  ciało i cieszyć się nim. Taka sesja to także okazja, by zachęcić  krakowianki do zrobienia czegoś tylko dla siebie, pomimo natłoku  codziennych obowiązków czy zmęczenia - mówi Anna Brzozowska, przedstawicielka Nowych Czyżyn w Krakowie.

To nie koniec niespodzianek, na jakie  liczyć można w krakowskim centrum handlowym. Każda z klientek, która  wybierze się w sobotę na zakupy, otrzyma słodki upominek. Nie zabraknie  także konkursów, w których do zdobycia będą atrakcyjne nagrody, m.in.  zestawy kosmetyków, biżuteria, bielizna nocna, vouchery do sklepów, karty podarunkowe na zakupy w Nowych Czyżynach, piękne kwiaty czy drobne  gadżety.

Dodatkowo, specjalnie na Dzień Kobiet  sklepy na terenie Nowych Czyżyn przygotowały dla klientek dedykowane oferty i rabaty na m.in. ubrania, biżuterię czy kosmetyki. Promocji  można szukać m.in. w sklepach: Orsay, 50 Style, Greenpoint, Big Star, Quiosque, CCC, księgarni Świat Książki, home&you, Apart, Jubiler  Sezam,  perfumerii Douglas, Yves Rocher, Mydlarnii u Franciszka, salonie  Ziaja czy drogerii Rossmann.

Wszystkie atrakcje czekać będą na panie w pasażu krakowskiego centrum handlowego, tuż przy sklepie Carrefour.

mat. prasowe

Kraków

Kraków - najnowsze informacje