środa, 10 lutego 2021 13:41

Jak szybko dojechać busem do Niemiec

Autor Artykuł sponsorowany
Jak szybko dojechać busem do Niemiec

Podróżowanie po Europie jest szybkie i wygodne. To zasługa dobrze rozwiniętej sieci autostrad, a także strefy Schengen. Niestety sytuacja związana z pandemią koronawirusa sprawiła, że na wielu granicach wznowione zostały kontrole. Nie oznacza to jednak że nie można podróżować i przemieszczać się w celach zarobkowych, turystycznych lub prywatnych. Nasza firma od wielu lat realizuje przewozy na trasie Polska Niemcy. Do ich wykonania używamy nowoczesnych samochodów typu bus. Są to 9-cio osobowe Mercedesy Sprintery, prowadzone przez kierowców zawodowych z wieloletnim doświadczeniem. Mają oni do perfekcji opanowane trasy przejazdu, co pozwala na ich szybkie i bezpieczne pokonanie.

Jak kupić bilet na busy do Niemiec ?

Najłatwiej jest to zrobić przez internet. W tym celu wejdź na stronę https://busypolskaszwajcaria.pl/, wybierz trasę swojego przejazdu, sprawdź cenę i skontaktuj się z nami. Ustalimy datę podróży oraz podasz nam miejsce, z którego mamy Cię odebrać. Dokładnie tak! Dobrze przeczytałeś! To my przyjeżdżamy po Ciebie, a nie Ty czekasz na nas. Busy do Niemiec działają bowiem w standardzie door to door, co oznacza że przyjeżdżamy po pasażerów do miejsca ich zamieszkania. Usługa ta jest wliczona w cenę biletu i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi dopłatami.

Podróż Polska Niemcy – jak się do niej przygotować?

Podróż z Polski do Niemiec trwa kilka do kilkunastu godzin, zależnie od miejsca docelowego podróży. Przygotowanie do trasy polega na spakowaniu bagażu i oczekiwaniu na nasz przyjazd. Przejazd realizowany jest bardzo komfortowym busem, mieszczącym 9 osób.

W kameralnym gronie podróż przebiega sprawnie i bezpiecznie. Na pokładzie mają Państwo do dyspozycji telewizję oraz wifi. Fotele są bardzo wygodne, regulowane i wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Latem działa klimatyzacja, natomiast zimą ogrzewanie postojowe. Szyby są przyciemniane, przestrzeń bagażowa bardzo duża. W trakcie całej podróży zaplanowane są postoje na stacjach benzynowych oraz MOP-ach, w czasie których można skorzystać z toalety lub kupić sobie coś do jedzenia.

Jak w naszej firmie dbamy o bezpieczeństwo pasażerów ?

W firmie Darecki Bus - busy do Niemiec Państwa bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Aby móc je zapewnić, stosujemy rygorystyczne procedury.

  • Doświadczeni kierowcy – nasi kierowcy to osoby z wieloletnim stażem i doświadczeniem na trasach międzynarodowych, regularnie przechodzący wymagane badania psychotechniczne.
  • Bardzo dobre samochody – niewielki wiek i przebieg naszych samochodów to gwarancja bezpiecznej i sprawnej podróży. Częste przeglądy i bieżący serwis sprawiają, że mogą one przewozić Państwa bezawaryjnie.
Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje