czwartek, 21 maja 2020 09:09

Jakie płytki do łazienki wybrać?

Autor Głos 24
Jakie płytki do łazienki wybrać?

Remont lub aranżacja łazienki od podstaw, zawsze stanowi jedno z najtrudniejszych zadań, z jakimi musimy się zmierzyć. Zakup płytek to inwestycja, która nie jest tania, a jednocześnie i nie jest łatwa. Wybór szerokiego wachlarza produktów jest ogromny. Decydując się na konkretne rozwiązanie, z pewnością najważniejszym jest ich wygląd. Zwracamy uwagę na kolory, wzory, świecące lub matowe rozwiązania. Pragniemy, aby dana przestrzeń zyskała niepowtarzalny wygląd i dlatego też tak skrupulatnie wybieramy odpowiednie modele płytek.

Białe płytki - doskonały wybór dla każdego

Bez wątpienia białe płytki ceramixplytki.pl stanowią najczęściej wybierany produkt na rynku. Są one doskonałe zarówno do małych łazienek, jak również i tych dużych. Biel zapewnia ład i lekkość, rozjaśnia wnętrze, nadaje mu niezwykłego wyglądu. Wystarczy dopasować do tego odpowiednie oświetlenie, lustro i meble, a całość będzie prezentowała się jedynie w swoim rodzaju. Czy zastosować jednak tylko białe rozwiązanie w całej łazience? Można, ale jeśli obawiamy się zbyt dużej monotonii, możemy całość wypełnić dodatkami w postaci płytek ozdobnych różnorodnymi wzorami lub innymi kolorami.  Idealnie sprawdza się w ostatnim czasie biel w połączeniu z jedną ścianą w innej kolorystyce lub zastosowaniem innych płytek we wnękach, jako półki czy na przykład pod prysznicem.

  • biel z pastelami

Możemy stworzyć połączenie bieli z pastelami uzyskując delikatny, estetyczny wygląd, który nada łazience niezwykle eleganckiego wyglądu i niepowtarzalnej klasy. Wszystko perfekcyjnie wykończone, z dbałością o najmniejszy nawet detal i szczegół. Pastele w każdym wydaniu wyglądają dobrze, a z bielą tworzą po prostu perfekcję w najlepszym tego słowa znaczeniu.

  • biel z czernią

Łącząc biel z czernią, można uzyskać niezwykle kontrastowy efekt, który dla wielu osób stanowi podstawę, aby otrzymać oryginalnie prezentującą się przestrzeń łazienkową. Ciekawy charakter takiego wnętrza, wyrazisty wygląd i brak monotonii. To na pewno jest w stanie zagwarantować zestawienie ze sobą tych dwóch, jakże innych kolorów. Ważne jest to, aby zachować jedynie jeden styl, tak, aby całość nie stała się groteską. Połączenie matowych i świecących płytek niekoniecznie okaże się być tutaj dobrym pomysłem.

  • biel i wyraźny kolor

Kolejnym, jakże ciekawym połączeniem jest na pewno biel łącząca się z wyraźnym kolorem, na przykład soczystą pomarańczą lub limonką, czerwienią czy na przykład żółcią. W takim zestawieniu każda łazienka jest w stanie uzyskać jedyny w swoim rodzaju wygląd, który spodoba się każdemu, kto chce czegoś innego, a niekoniecznie klasycznych, nieco nudnych rozwiązań w jednej kolorystyce.

  • biel w połączeniu z drewnem

Na pewno jedną z najlepszych i najczęściej wybieranych w ostatnim czasie opcji jest biel łącząca się z drewnem, która to w każdym wydaniu prezentuje się po prostu fenomenalnie. To połączenie absolutnie nie wychodzi z mody, a skandynawski styl wciąż króluje w większości domów i mieszkań. Drewnopodobne płytki dostępne są w wielu wzorach i kolorach, tak, że z pewnością każdy jest w stanie dopasować do siebie odpowiednie i jak najlepsze z możliwych rozwiązanie.

  • biel w połączeniu we wzorami

I ostatnią z propozycji, na jakie na pewno warto zwrócić uwagę jest biel łącząca się z płytkami w różnorodne wzory. Dzięki takiemu zestawieniu można uzyskać niebywale ciekawy efekt wizualny, który nie przytłacza, nie tworzy groteski, ale zapewnia niezwykle oryginalny wygląd każdej przestrzeni łazienkowej. Grunt to tak dopasować wzór, by łazienkę upiększył, a nie spowodował uzyskania kiczowatego wyglądu.

Wybór sklepu z płytkami

Z całą pewnością jednym z kluczowych elementów, na jakie na pewno warto zwrócić uwagę jest wybór sklepu, który w swojej ofercie posiada płytki ścienne ceramixplytki.pl/nasze-sklepy. Wiadomo przecież, że każdy z nas ma inne oczekiwania, każdy preferuje coś zgoła innego, każdemu podobają się inne rzeczy. Im oferta danego sklepu będzie większa, tym na pewno każdy klient znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie, prawda? Czy warto robić zakupy online? Jak najbardziej tak i z takiej właśnie opcji korzystamy dziś najczęściej. Nie musimy wychodzić z domu, nie musimy tracić czasu na dojazdy, stanie w kolejkach, zastanawianie się, co będzie dla nas idealne. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni sklep, spojrzeć na ofertę i w zaciszu własnego domu wybrać takie płytki, które udekorują łazienkową przestrzeń. Bez wychodzenia, towar zostanie przywieziony pod nasze drzwi, będąc przy tym w pełni zabezpieczonym i odpowiednio chronionym. Czy może więc być coś lepszego?

płytki ścienne

Jeśli chcemy kupić płytki ścienne, zwróćmy uwagę na takie rozwiązania, które pozwolą nam stworzyć daną przestrzeń taką, jakiej byśmy chcieli. Wystarczy wybrać określone produkty, zestawić je ze sobą i stworzyć miejsce, które właśnie dla nas okaże się być tym idealnym. Jeden wybór, a piękno w łazienkowej przestrzeni będzie gwarantowane.

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje