poniedziałek, 29 stycznia 2024 11:32

Jedyna taka okazja! Zwiedź jako pierwszy Galerię Bunkier Sztuki po remoncie

Autor Karolina Kurando
Jedyna taka okazja! Zwiedź jako pierwszy Galerię Bunkier Sztuki po remoncie

Galeria Bunkier Sztuki zaprasza na zwiedzanie wyremontowanego pawilonu przy placu Szczepańskim 3a. To wyjątkowa okazja dla wszystkich miłośników sztuki.

Galeria Bunkier Sztuki to jedno z najbardziej kultowych miejsc na kulturalnej mapie Krakowa. Już w przyszłym tygodniu, w czwartek 8 lutego, w godzinach 17-20 będzie można zwiedzić Galerię przed jej oficjalnym otwarciem.

Bunkier Cafe powraca. Kraków odzyska ulubioną kawiarnię
Kultowa kawiarnia Bunkier Café ponownie otworzy się w lutym! Po trzech latach krakowianie znowu będą mogli napić się kawy w tym wyjątkowym miejscu.

Bunkier Sztuki znowu otwarty

Przez ostatnie trzy lata budynek Bunkra Sztuki podlegał remontom, zaś Instytucja przeniosła się na chwilę do Pałacu Potockich. Teraz w końcu możemy zobaczyć efekty prac remontowych. Oficjalne otwarcie Galerii planowane jest na 29 lutego, jednak w przyszłym tygodniu drzwi Bunkra otworzą się na chwilę dla zniecierpliwionych miłośników sztuki i zaprezentują odnowione wnętrza. To jedyna taka okazja, by zobaczyć galeryjne przestrzenie bez eksponatów.

Galeria Bunkier Sztuki zaprasza na zwiedzanie odnowionego pawilonu wystawowego przy placu Szczepańskim 3a, które odbędzie się 8 lutego.

Opublikowany przez Galeria Bunkier Sztuki Piątek, 26 stycznia 2024

Nie tylko zwiedzanie

Jak podała Galeria w komunikacie prasowym, zwiedzanie nie będzie jedyną atrakcją tego wieczoru. Bunkier Sztuki zapowiedział również film-niespodziankę oraz odsłonięcie kamiennej wersji rzeźby stworzonej przez Jadwigę Maziarską, krakowską artystkę, zmarłą w 2003 r., której prace wielokrotnie były wystawiane w Galerii Bunkier Sztuki.

Źródło zdjęcia głównego: Galeria Bunkier Sztuki/Facebook

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka