piątek, 22 maja 2020 15:19

Kasetony świetlne najbardziej popularną formę reklamy

Autor Głos 24
Kasetony świetlne najbardziej popularną formę reklamy

W dzisiejszym świecie reklama stanowi tak naprawdę podstawę do tego, by istnieć na rynku. Czyż bowiem wyobrażamy sobie firmę, która nie miałaby reklamy, a zdobywałaby klientów? Czy możliwym byłoby dotarcie do odbiorców, bez odpowiedniej formy reklamowania się? Z pewnością nie! Dziś to nie firma wybiera sobie klientów, ale oni wybierają ją. Konkurencja jest tak duża, że trzeba wykazać się niebywałą kreatywnością, profesjonalizmem i odpowiednim zastosowaniem konkretnych form reklamy. Jakie wybrać? Na co postawić? Która z opcji okaże się być dla przedsiębiorców tą najlepszą inwestycją?

Kasetony świetlne - doskonały wybór dla każdego

Kasetony świetlnewww.pb-reklama.pl/oferta-szczegoly-3 wykorzystywane są tak naprawdę wszędzie. Taką formę reklamy wybierają zarówno sklepy, jak również i przedsiębiorstwa. Czym one są? To nic innego jak tablice reklamowe, które od wewnątrz posiadają odpowiednie oświetlenie. Niby nic, a efekt jest naprawdę spektakularny i co najważniejsze - skuteczny w swoim działaniu. Taka świecąca reklama to opcja, z jakiej korzysta bardzo wielu odbiorców stawiających na dobrą jakość, idealne zastosowanie i efektywną inwestycję. Im lepiej zainwestujemy w dobrą reklamę, tym lepsze można dzięki temu uzyskać efekty. Czyż więc nie na tym właśnie powinno nam najbardziej zależeć?

Rodzaje kasetonów świetlnych

Rynek ma nam do zaoferowania bardzo duży wybór różnorodnych produktów z serii kasetony świetlne. Jeśli jednak chodzi o ich konkretny podział, wyróżnić możemy dwa ich rodzaje - tradycyjne, jak również i frezowane. Czym one są między sobą różnią? Te pierwsze wybierane są najczęściej, gdyż są one stosunkowo tanie, a przy tym skuteczne w swoim odbiorze. Taka forma reklamy to kaseton, który po prostu od wewnątrz ma podświetlenie. Wykonywany zazwyczaj z profili aluminiowych, które to mają specjalne prowadnice i w nie właśnie montowana jest odpowiednia tablica z konkretną, naniesioną wcześniej przez firmę reklamową grafiką. Jeśli zaś chodzi o kasetony frezowane, te produkuje się w formie wycinania grafiki, która to tworzona jest w materiale, który nie przepuszcza światła. W momencie wykorzystania wewnętrznego światła, świecą one elementami, które zostały odpowiednio wyfrezowane. Jakie oświetlenie wykorzystywane jest w kasetonach? Stosuje się tutaj taśmy, jak również i panele LED, które są niezawodne w swoim działaniu, a do tego  w pełni energooszczędne, a więc takie, jakimi być powinny.

kasetony świetlne Szczecin

Zastosowanie diod LED w kasetonach świetlnych

Wraz z biegiem czasu, gdy na rynku pojawiły się nowoczesne formy oświetlenia, również i firmy reklamowe zaczęły w pełni z nich korzystać. W ten więc sposób w produkcji kasetonów zaczęto wykorzystywać oświetlenie LED, które jako źródło światła sprawdza się naprawdę fenomenalnie. Dlaczego warto więc to wybrać? Po pierwsze, można takie światła LED zastosować dosłownie wszędzie, nawet w tych najbardziej trudnych i mało dostępnych miejscach. Po drugie, są one zdecydowanie bardziej dokładne, a do tego i precyzyjne w swoim rozmieszczeniu. Dzięki nim można podświetlić pojedyncze litery lub też pobawić się ze stosownym natężeniem siły światła. Taka forma światła daje możliwość tworzenia reklam zdecydowanie bardziej prestiżowych, co powoduje, że są one w stanie spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających odbiorców. I na końcu to, co tak naprawdę stanowi priorytet - energooszczędność. Dzięki nim można zaoszczędzić dużo więcej, niż przy zastosowaniu tradycyjnych źródeł podświetlenia. Jaka więc jest różnica w kwestii oszczędzania? Na podstawie przeprowadzonych badań oszacowano, iż diody LED zużywają od 15 do maksymalnie 25% ilości zużytej energii. Jeśli więc chcemy otrzymać skuteczną reklamę, która w eksploatacji będzie kosztowała nas mniej, to na pewno takie kasetony świetlne, okażą się być bardzo dobrą inwestycją.

Rodzaje wykonywanych grafik

Decydując się na określone kasetony www.pb-reklama.pl/realizacje, do wyboru klientów są trzy formy grafiki, które to wykonywane są w odpowiednich technikach. Można więc zdecydować się na opcję tradycyjną, gdzie grafika wycinana jest ploterem w jednym panelu, można wybrać wielkoformatowy druk solwentowy, jak również i wielkoformatowy druk UV, gdzie tworzy się bezpośredni druk na metapleksie. Jeśli chodzi o same lica kasetonów, do wyboru klientów są opcje twarde, które wykonuje się z metaplexu lub poliwęglanu, albo też giętkie z system naciągów. W przypadku tych twardych, ograniczeniem jest rozmiar, gdy wchodzą zaś w grę te miękkie, nie ma żadnych ograniczeń pod względem wielkości.

Każdy klient powinien zdecydować się na takie rozwiązanie, które najbardziej właśnie dla niego będzie dopasowane. Wiadomo, iż potrzeby wszystkich klientów są różne, a więc i tym samym wybór odpowiedniego rozwiązania też może być inny dla każdego odbiorcy. Jeden postawi na kaseton poziomy nad sklepem, inny wybierze kaseton pionowy przed siedzibą firmy. Im lepszy wybór, tym większe zadowolenie.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje