czwartek, 18 lutego 2021 14:43

Kęty. Chcesz stworzyć wyjątkowe, klimatyczne miejsce? Gmina oferuje swoją pomoc i lokal

Autor Wiktoria Mitura
Kęty. Chcesz stworzyć wyjątkowe, klimatyczne miejsce? Gmina oferuje swoją pomoc i lokal

Gmina Kęty oferuje nieruchomość, którego lokalizacja znajduje się w ścisłym centrum Kęt i poszukuje kreatywnych przedsiębiorców. Gmina chciałaby aby w kamienicy Rynek 13 mieściła się klubokawiarnia.

"Jeśli myślisz o założeniu wyjątkowego, klimatycznego miejsca, które nie będzie tylko zwykłą kawiarenką, ale przystanią przyjazną miłośnikom literatury, sztuki oraz lokalnej historii, lokalem stworzonym do twórczych spotkań i miejscem, w którym po prostu warto bywać ze względu na niepowtarzalny nastrój, styl, lokalizację w ścisłym centrum Kęt i widok na piękniejący z każdym rokiem Rynek, to propozycja właśnie dla Ciebie"! - pisze gmina.

Gmina poszukuje kreatywnych, dynamicznych oraz otwartych na ludzi i świat przedsiębiorców, którzy będą zainteresowani stworzeniem w kamienicy Rynek 13 wielofunkcyjnej klubokawiarni przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach.

Charakter tego miejsca powinien nawiązywać zarówno do historii budynku (i szerzej: historii oraz tradycji Kęt), jak również zakładać przyszłą współpracę z mieszkańcami i różnorodnymi organizacjami pozarządowymi, które właśnie w „Trzynastce” będą mieć swoje siedziby, sale konferencyjne i warsztatownie.

Samorząd zaprasza wszystkich chętnych do kontaktu i przedstawienia oferty z kwartalnym planem prowadzenia działalności, pomysłem na gastronomię w typie kawiarenki z kulturalnym i artystycznym zacięciem a także koncepcją proponowanego stylu i wystroju. Wszystkie szczegóły konkursu ofert zawiera regulamin oraz poniższe załączniki.

Nabór trwa do 26 lutego.

info i foto: UG Kęty

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje