piątek, 28 maja 2021 12:17

Dla wszystkich mam. Wyjątkowy pokaz online uczniów z Antolki [FOTO]

Autor Norbert Kwiatkowski
Dla wszystkich mam. Wyjątkowy pokaz online uczniów z Antolki [FOTO]

W tym roku nie było możliwe zorganizowanie tradycyjnej akademii, dlatego też uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej w Antolce od kilku dni przygotowywali się do tego święta podczas różnorodnych zajęć edukacyjnych: czytali opowiadania, wiersze, redagowali różnorodne formy wypowiedzi o swoich mamusiach, uczyli się piosenek, wierszy na pamięć i wreszcie samodzielnie wykonywali laurki, dyplomy, drobne upominki, które wręczyli swoim kochanym mamom w domu.

Dzień Matki to święto obchodzone w Polsce co roku 26 maja. Ma ono na celu okazanie wszystkim mamom szacunku, miłości oraz podziękowania za trud włożony w wychowanie.

Uczniowie klasy III z Antolki przygotowali nawet krótki występ artystyczny, który został zaprezentowany  mamusiom w wersji online. Mamy nadzieję, że święto to dostarczyło im wielu radości i wzruszeń.

Takie kultywowanie święta rodzinnego, jakim jest Dzień Matki, ma za zadanie odpowiednio ukształtować małego Jasia i małą Agatkę tak, aby umieli doceniać i sprawiać przyjemność swoim kochanym mamom.

Uczniowie uczcili Dzień Matki

Info oraz foto: Szkoła Podstawowa w Antolce

Miechów - najnowsze informacje