wtorek, 14 czerwca 2022 09:40

Kolejne zwłoki znalezione w studni. Czarna seria pod Tarnowem

Autor Katarzyna Jamróz
Kolejne zwłoki znalezione w studni. Czarna seria pod Tarnowem

Do tragicznego odkrycia doszło w poniedziałek (13 czerwca) w Świebodzinie (gmina Pleśna) pod Tarnowem. W studni znajdującej się na jednej z posesji odnaleziono zwłoki 41-letniego mężczyzny.

Z informacji przekazanych nam przez rzecznika tarnowskiej policji asp. sztab. Pawła Klimka wynika, że ciało mężczyzny znalazła rodzina, która po zobaczeniu uchylonego wieka zajrzała do studni.

–  Mężczyzna po raz ostatni widziany był przez bliskich około godz. 18:00. Przez dłuższy czas nie pojawiał się w domu, dlatego rodzina rozpoczęła jego poszukiwania. 41-latek został odnaleziony około godziny 21:00. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe, straż pożarna, a także policja. Niestety mimo wysiłków ratowników, mężczyzny nie udało się uratować

– powiedział w rozmowie z Głos24 oficer prasowy tarnowskiej policji.

Jak informuje asp. sztab. Paweł Klimek, śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich, ponieważ na ciele zmarłego nie znaleziono żadnych śladów świadczących o tym, że mógł on paść ofiarą przestępstwa. W sprawie śmierci mężczyzny zostało wszczęte postępowanie, które wyjaśni okoliczności tej tragedii.

Jest to kolejne tragiczne odkrycie pod Tarnowem. W sobotę (11 czerwca) ludzkie ciało zostało znalezione w studni, podczas prac porządkowych na jednej z działek.

Tarnów: Makabryczne odkrycie. W studni odnaleziono ludzkie szczątki
Mężczyzna odnalazł w studni ludzkie szczątki.


Fot.: Ilustracyjne/Unsplash

Tarnów - najnowsze informacje