wtorek, 17 listopada 2020 13:18

[AKTUALIZACJA] Kraków. Samochody będą mogły jeździć mostem Piłsudskiego. Od kiedy?

Autor Marzena Gitler
[AKTUALIZACJA] Kraków. Samochody będą mogły jeździć mostem Piłsudskiego. Od kiedy?

Wykonawca realizujący przebudowę ulicy Krakowskiej poinformował, że do końca tygodnia zakończy prace związane z wdrożeniem oznakowania. Kiedy zostanie przywrócony normalny ruch samochodowy?

W tym tygodniu na realizowane będą ostatnie prace związane z montażem znaków pionowych oraz malowaniem oznakowanie poziomego. Po zakończeniu wdrożenia wszystkich elementów stałej organizacji ruchu możliwe będzie dopuszczenie do ruchu pojazdów na ulicy oraz moście im. Piłsudskiego – wykonawca deklaruje taką możliwość już w najbliższy weekend.

Dopuszczenie ruchu na ul. Krakowskiej nie oznacza jednak zakończenia inwestycji – wciąż trwają odbiory, które pokazują, że wykonawca będzie zobowiązany wykonać pewne poprawki. Inwestycja nie zostanie odebrana przez Zarząd Dróg Miasta Krakowa, dopóki wykonawca nie wywiąże się ze wszystkich zawartych w protokołach uwag.

AKTUALIZACJA:

Zapowiadane kilka dni temu przywrócenie ruchu na ul. Krakowskiej jednak się opóźni. Dziś Kraków poinformował, że w ciągu najbliższych dni na ulicy Krakowskiej realizowane będą ostatnie prace związane z montażem znaków pionowych oraz malowaniem oznakowanie poziomego. Po zakończeniu wdrożenia wszystkich elementów stałej organizacji ruchu możliwe będzie dopuszczenie do ruchu pojazdów na ulicy oraz moście Piłsudskiego – ruch samochodowy zostanie przywrócony we wtorek, 24 listopada.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje