wtorek, 20 października 2020 10:31

Kraków. Zakażenia w sanepidzie. Jest nowe ognisko?

Autor Marzena Gitler
Kraków. Zakażenia w sanepidzie. Jest nowe ognisko?

Już u kilkunastu osób potwierdzono zakażenie koronawirusem, a kilkudziesięciu pracowników przebywa na kwarantannie i czeka na wyniki testów.

Jak informuje Radio Kraków nowe ognisko koronawirusa potwierdzono w krakowskim sanepidzie. Zakażonych jest kilkunaście osób, a kilkadziesiąt czeka na wyniki testów.

PSSE w Krakowie poprosiło o skierowanie do Krakowa pracowników, aby placówka mogła nadal wykonywać swoje zadania.

Przypominamy, że to kolejna taka sytuacja w krakowskim sanepidzie. Poprzednie ognisko powstało w placówce pod koniec lipca.

Koronawirus w krakowskim Sanepidzie! Zakażeni pracownicy
– U sześciu pracowników Powiatowej Stacji Sanitarnow Epidemiologicznej w Krakowie potwierdzono zakażenie koronawirusem – potwierdziła Dominika Łatak-Glonek, rzeczniczka prasowa małopolskiego sanepidu. Pierwsze informacje o funkcjonowaniu placówki, które przekazano mediom mówiły, że krakowski oddzia…

zobacz też:

Kraków. Dzieci koronawirusa przynoszą do domu ze szkoły i przedszkola
Dziś w Krakowie odotowano kolejne 534 nowe przypadki koronawirusa. W Małopolsce jest ich 1 492, z tego 85 to dzieci. Jak wygląda sytuacja w krakowskich szkołach i przedszkolach, które funkcjonują w czerwonej strefie?
Małopolska (20.10.): „Łóżko nie wyleczy pacjenta, ludzie są podstawą, a tych brakuje”
Małopolska zajęła dziś czołowe miejsce na liście. WSSE poinformowało o 1 492 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem. Sytuacja jest dynamiczna, dlatego też planuje się utworzenie szpitala tymczasowego. - Musimy być przygotowani także pod kątem jego uruchomienia w naszym województwie. Trwają analizy…
koronawirus najnowsze informacje
Kraków

Kraków - najnowsze informacje